reklamı kapat

POPÜLER

yumurta

Beklenen oldu; Yumurta ile Instagram rekoru kırıldı

Dün sizlere Instagram’da yeni bir rekorun “yumurtayla” kırılmaya hazırlandığını belirtmiştik. Paylaştığımız haberin üzerinden çok geçmeden yumurta paylaşımı Instagram’da yeni bir rekorun sahibi oldu.

Dünyanın en çok beğeni alan Instagram fotoğrafı bir yumurta paylaşımı oldu. Haberi yayınladığımızda 11,6 milyon beğeni alan fotoğraf, kısa bir süre içerisinde yaklaşık 12 milyon daha beğeni alarak toplamda 24 milyon beğeni aldı. Yumurta paylaşımı 24 milyonluk beğeni alarak Kylie Jenner’ın 18 milyonluk beğenisini geride bıraktı ve Instagram tarihinin en çok beğeni alan fotoğrafı oldu. Yumurta fotoğrafını Kylie Jenner’ın da beğendiğini belirtmekte yarar var. 2.5 milyon takipçisi bulunan hesabın önümüzdeki günlerde yeni paylaşımlar yapması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Instagram tarihinin en çok beğeni alan ikinci fotoğrafı Kylie Jenner’a ait

Kylie Jenner geçtiğimiz yıl bir kız çocuğu dünyaya getirdiğini açıklamıştı. Uzun zamandır sakladığı bu gelişmeyi duyurmasından sonra bebeğinin ilk fotoğrafını da kendi hesabı üzerinden paylaşmıştı. Bir günde neredeyse 15 milyon beğeni alan fotoğrafta 700 bin yorum yer alıyor. Üstelik bu fotoğrafta bebeğin adının Stormi Webster olduğu bilgisi de yer alıyor. Instagram’da dengeleri değiştiren bu fotoğrafı hemen aşağıda görebilirsiniz.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Let’s set a world record together and get the most liked post on Instagram. Beating the current world record held by Kylie Jenner (18 million)! We got this 🙌 #LikeTheEgg #EggSoldiers #EggGang

EGG GANG 🌍 (@world_record_egg)’in paylaştığı bir gönderi ()

stormi webster ??

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

İlginizi çekebilir

Tatildeyken sizin yerinize Instagram’ınızda fotoğraf paylaşan hizmet