reklamı kapat

POPÜLER

Instagram

Tatilde sizin yerinize fotoğraf paylaşan ilginç hizmet: Instagram bakıcısı [Video]

Tatile gittiğinizde Instagram gönderilerinizi planlamaktan rahatlayıp tatilin keyfini çıkaramıyorsanız size özel Instagram hizmeti sunan bir otel bulunuyor.

Bugüne kadar pek çok ilginç girişime şahit olduk ancak İsviçre’deki Ibis otelin Instagram hizmeti kadar ilgincine denk geldik mi emin olamıyoruz. Otelin sağladığı bu servis bir nevi sizin için Instagram’ınıza bakıcılık yapıyor. Yerel bölgedeki seçili “influencer”lara hesabınız teslim ediliyor. Bu sosyal medyanın etkili kişileri de sizin için gerekli gönderileri tasarlıyor. Böylelikle Instagram’lanacak en iyi mekanları bulma, en güzel sunumlu yemekleri sağlayan restoranları arşınlama derdi de son buluyor. Ibis’in bu servisi vermesinin temel sebebi ise “Dijital stresten uzaklaşarak şehrin tadını çıkarın.” mottosunda yatıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Instagram için fenomen dokunuşlu gönderiler

Otel bu işi “profesyonellere” teslim ettiği için gün sonunda takipçi sayınızda dahi bir artış yaşayabilirsiniz. Tabii sık sık selfie paylaşıyorsanız bu pek size göre bir hizmet olmayabilir. Bunun yanı sıra popüler fotoğraf paylaşım uygulamasındaki hesabınızı başka birine teslim etme konusunda da rahat olmanız gerekiyor. Yoksa tatiliniz bu sefer de farklı bir endişe ile berbat olabilir.

Oldukça eğlenceli bir tanıtım videosuyla hizmetini duyuran Ibis’in bu hizmeti kesinlikle farklı. Ancak kullanıcılar tarafından ne kadar tercih edilir tartışılır. Hazırlanan reklam videosuna haberin üzerinden ulaşabilirsiniz.