reklamı kapat

POPÜLER

Instagram fotoğraf ödülleri

@brisa_bnk

@conormccann

@joachim_beauvilain

@thefunkylens

@leewillcocks_photography

@ericbenierburckel

@gjphotographie

@ampeloprasum

@daisyduked

@swendeluk

@markshaylerphotography

@beachymeech

@musotravels

Instagram Fotoğraf Ödülleri finalistlerinden nefes kesen kareler [Galeri]

Sıradan kullanıcıların yanı sıra amatör ve profesyonel fotoğrafçıların da yer aldığı Instagram’a özel bir fotoğraf yarışması bulunuyor. Photobox‘un düzenlediği Instagram Fotoğraf Ödülleri kısa aday listesini açıkladı.

Günlük hayatımızın bir parçası olan Instagram, aynı zamanda amatör ve profesyonel pek çok fotoğrafçının etkileyici fotoğraflarına ev sahipliği yapıyor. Fotoğraf baskı hizmeti sunan Photobox ise, fotoğrafçıların yeteneklerini sergileyebileceği bir yarışma başlattı. İlki bu yıl düzenlenen Photobox Instagram Fotoğraf Ödülleri, 14 Ağustos’a kadar başvuruları kabul ediyordu. Bugün ise yarışmanın birinciliğe oynayan kısa aday listesi açıklandı. 180 binin üzerindeki katılımcılar arasından seçilen fotoğraflar ise 10 ana kategoriye ayrılmış durumda. Kategoriler ise şu şekilde: Seyahat, Hayvanlar, Moda, #Love, Manzara, Festivaller, #NoFilter, Sanat/Kültür, Spor, Aile.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

3 Ekim’de açıklanacak

10 farklı kategori de kendi içinde bir birinci seçecek. Her kategorinin birincisine ise 500 sterlin para ödülü veriliyor. Bir de bunun yanı sıra Yılın Instagram Fotoğrafı seçimi yapılacak. Bu kategorinin kazananı ise 5000 sterlinlik ödülün sahibi olacak. Fotoğraflar ise 5 kişilik bir jüri ekibi tarafından değerlendiriliyor. Kazanan fotoğrafçılar 3 Ekim’de Londra’da gerçekleştirilen bir etkinlikte açıklanacak. 10 farklı kategoride yarışan toplam 181 fotoğrafa buradan ulaşabilirsiniz. Haberin üzerinde ise öne çıkan birkaç kare yer alıyor.