reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Fotoğraf Ödülleri 2019

OPPO’dan 42 bin TL ödüllü mobil fotoğraf yarışması [Video]

Türkiye’de resmi olarak yer alan Çin merkezli dev akıllı telefon üreticisi OPPO, güzel bir mobil fotoğraf yarışması düzenliyor. İşte katılım detayları;

“OPPO Fotoğraf Ödülleri 2019” olarak geçen ve telefon ile çekilmiş kareler ile katılabileceğiniz fotoğraf yarışmasına başvurular 17 Temmuz tarihinde sona eriyor. Kazananların temmuz ayının sonunda açıklanacağı yarışmada, sekiz farklı alanında tecrübeli jüri üyesi bulunuyor. Büyük ödülün 7.500 dolar olduğu yarışmada, kategori kazananlarının 1.500 dolar alacağı, 5 katılımcıya ise “Jüri Özel Ödülü” adı altında Reno 10x Zoom hediye edileceği açıklanıyor. Firmanın direkt olarak buradan katılabileceğiniz yarışma hakkında yaptığı resmi açıklama ise şu şekilde karşımıza çıkıyor:

“OPPO Fotoğraf Ödülleri 2019, fotoğraf tutkunlarının etkileşime girebileceği ve kendilerini geliştirilebileceği bir platform sağlamak amacıyla OPPO tarafından akıllı telefon kullanıcılarına yönelik olarak oluşturuldu. Fotoğrafçılık her zaman OPPO’nun stratejisinin odağında olmuştur. OPPO, kullanıcılara daha iyi bir fotoğrafçılık deneyimi yaşatmak ve iyi fotoğraf çekmeyi kolaylaştırmak için hem donanım hem de algoritmalar konusunda yenilik ve araştırma yapmaya aralıksız olarak devam etmektedir. OPPO ayrıca akıllı telefon fotoğrafçılığının kullanıcılar için ne anlama geldiğini de anlamaya çalışmaktadır. İster bir deneyimi belgelemek ister yalnızca bir anı paylaşmak için olsun, fotoğrafçılığın kullanıcıların kendilerini her zaman ve her yerde ifade etmelerine daha iyi yardımcı olacağını umuyoruz.

OPPO Fotoğrafçılık Yetenek Programı fotoğrafçılık alanındaki yaratıcılığı beslemek üzere tasarlanan uzman derslerinden oluşur. Bu derste, dünya standartlarında fotoğrafçılar, konsept oluşturmadan fotoğraf çekmeye kadar her adımda size rehberlik edecek ve doğrudan sizinle birlikte çalışacaktır. Onların yardımıyla siz de usta bir fotoğrafçı olabilirsiniz.

Fotoğraf Ödülleri 2019, “Fotoğrafta Yaratıcılık” projesinin en önemli parçasıdır. Bu etkinlik sayesinde, akıllı telefon kullanıcılarının fotoğraf alanındaki yaratıcılıklarını göstermelerini sağlayan bir platform sunmayı hedefliyoruz. Ayrıca, fotoğraf tutkunlarının sahip olduğu büyük potansiyeli de değerlendirmeyi umuyoruz. En iyi çalışmanızı, milyonlarca insan bir fotoğraf sergisinde, resmi bir OPPO duvar kağıdı olarak veya bir reklam panosunda görebilir. Hatta çalışmanız OPPO Fotoğraf Ödülleri Sergisinde bile sergilenebilir.

Daha da önemlisi, OPPO, bu etkinlik aracılığıyla umut vaat eden genç fotoğrafçıların potansiyellerini açığa çıkarmayı ve onlara kendilerini geliştirmeleri için daha iyi fırsatlar sunmayı umuyor. Tutkulu ve yetenekli bir fotoğrafçıysanız, yalnızca para kazanma şansına değil, aynı zamanda OPPO Fotoğrafçılık Yetenek Programı adlı uluslararası bir fotoğrafçılık dersine katılma şansına da sahip olacaksınız. Dünyanın en ünlü fotoğrafçıları size akıl hocalığı yapacak ve yaratıcı fotoğrafçılıktaki yeteneklerinizi bir üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı olacak.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO, Türkiye pazarına çok büyük önem veriyor

Modellerinin fiyatları yüksek bulunmasına rağmen firma Türkiye’de büyük adımlar atıyor. Reno, Reno 10x Zoom ve Reno Z modelleri yanında birçok başka orta seviye cihazını resmi garantili olarak satan şirket, buradaki kullanıcı kitlesini büyütmeye çalışıyor. Burada ciddi reklam kampanyaları yürütülüyor ve gelecek yeni cihazların da Türkiye’de aktif olarak satılacağı söyleniyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın büyük merak uyandıran ekran altı kamera teknolojisi