reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Fotoğraf Ödülleri 2019 Büyük Ödül Kazananı- Nan Shan

OPPO Fotoğraf Ödülleri 2019 Büyük Ödül Kazananı- Nan Shan

OPPO Fotoğraf Ödülleri 2019 Büyük Ödül Kazananı

OPPO Fotoğraf Ödülleri 2019 Büyük Ödül Kazananı-Mr.wgnr

OPPO Fotoğraf Ödülleri 2019 kazananları belli oldu [Galeri]

OPPO’nun sunduğu önemli kamera özelliklerinin yanında mobil fotoğrafçılığa katkı adına düzenlenen OPPO Fotoğraf Ödülleri 2019 sonuçlandı.

Fotoğrafçılıkta mobil fotoğrafçılığın kendine büyük yer bulduğu şu günlerde, iPhone Fotoğraf Ödüllerinin ardından, OPPO Fotoğraf Ödülleri’nin bu yılki kazananları belli oldu. Akıllı telefon fotoğrafçılığının gelişimine önemli katkılar sunan OPPO, profesyonel veya amatör herkesin katılabildiği, global çapta gerçekleşen bir fotoğraf yarışması düzenledi. “OPPO Fotoğraf Ödülleri 2019” adlı yarışma, dünyanın dört bir yanındaki yeni nesil mobil fotoğrafçılığa ilgi duyanlara ilham vermesi amacıyla oluşturuldu. Mobil fotoğrafçılık kavramı, modern ve profesyonel fotoğrafçılık alanında her geçen gün daha çok önem kazanırken, OPPO’nun pratik, fonksiyonel ve kullanım kolaylığı sunan modelleri bu teknolojik evrimi olumlu yönde etkiliyor. Akıllı telefon tarafında ses getiren OPPO, “Reno 10x Zoom” adlı yeni modelinde yer alan; 10x HibritZoom, Ultra Gece Modu 2.0, Portre Modu ve yapay zeka algoritması gibi özelliklerle fotoğraf kalitesini daha da artırarak, akıllı telefon fotoğrafçılığını bir üst seviyeye taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katılımcılara OPPO Reno 10x Zoom hediye verildi

Fotoğraf yarışmasına yaklaşık iki ayda 36 ayrı ülkeden ve farklı bölgelerden 42 bin 188 fotoğrafsever katıldı. Başvurular, jüri tarafından değerlendirildi ve dereceye giren fotoğraflar 31 Temmuz’da yarışmanın yarışmanın internet sitesinde açıklandı. İki fotoğrafçı büyük ödülü kazandı. Ayrıca kategori kazananları ve jüri özel ödülüne layık görülen eserler belirlendi. Yarışmaya katılanların fotoğrafları resmi internet sayfasında paylaşıldı. Liderliği kazanan fotoğraflara ise toplamda 10 bin dolar para ödülü verildi. Para ödülünün yanında yarışmaya katılanlara birer OPPO Reno 10x Zoom hediye edildi.

Düzenlenen bu yarışma ile katılımcılar 5 farklı kategoride birbirleriyle fotoğraf yarışına girdi. “Sizin Yaratıcılığınız”, “Sizin Geceniz”, “Sizin İnsanlarınız”, “Sizin Bakış Açınız” ve “Sizin Dünyanız” kategorilerinde yapılan yarışma, OPPO markalı telefonlarla çekilen “OPPO Grubu” ve “Açık Grup” olarak iki ayrı gruba ayrılarak gerçekleştirildi. Büyük ödülü kazananlara baktığımızda karşımıza iki isim çıkıyor; “I see faces” fotoğrafıyla Mr.wgnr büyük ödülü kazanırken ona, “Fish are diving” ile Nan Shan eşlik etti.

İlginizi çekebilir

OPPO’dan 42 bin TL ödüllü mobil fotoğraf yarışması