reklamı kapat

POPÜLER

Oppo Reno

Oppo Reno ile çekilmiş çok iyi duran 10x fotoğraf örnekleri

Türkiye’de resmi olarak bulunan akıllı telefon üreticisi Oppo, kısa süre önce Reno ürün serisini tanıtmıştı. Buradan karşımıza çıkacak Oppo Reno modeliyle çekilen 10x kamera örnekleri yayımlandı.

Kısa süre önce F11 Pro ve F11 modellerini lanse eden Oppo, 2019 amiral gemisi Find Z üzerinde de aktif olarak çalışıyor. Ancak bir de Oppo Reno modeli yolda bulunuyor. İşte bu model, detaylarına aşağıda yer verdiğimiz 10x kamera teknolojisi üzerine kuruluyor. Bu modelle çekilmiş gerçekten göz alıcı örnekler paylaşan firma, sunulan çekim esnekliğini açıkça gözler önüne seriyor. Geniş açı ile zoom kapasitesini bir arada sunacak telefon, arkasında üçlü kamera sistemi taşıyor. 10x zoom en alttaki kamera ile elde edilirken, modelin gücünü Snapdragon 710 işlemciden alacağı belirtiliyor. 6,4 inç ekranında 1080p+ çözünürlük sunacak telefonun, arkasındaki ana kamerası ise 48 megapiksel çözünürlüğe sahip. Reno’nun dört farklı renk seçeneğiyle yolda olduğu da biliniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Oppo Reno
Oppo Reno
Oppo Reno
Oppo Reno
Oppo Reno
Oppo Reno

Oppo Find Z modelinde yer alacak 10x kamera teknolojisi hakkında neler biliyoruz?

Bu teknoloji MWC 2019 kapsamında duyurulduğu kadarıyla üçlü bir kurulum üzerine kuruluyor. 10x zoom için 48 megapiksel ana kamera + 120 derece ultra geniş açı kamera ve özel telefoto kamera bir araya geliyor. Yatay konumda yerleştirilen lens kombinasyonuna ışığı prizma ile aktaran şirket, burada periskop’lardan ilham alınan bir tasarım kullanıyor. Hem ana hem de zoom kameraya optik görüntü sabitleme koyan firma, bu modülü oldukça ufak tasarladığını da belirtiyor.

İlginizi Çekebilir

Gündemden düşmeyen Samsung Galaxy S10 ailesi