reklamı kapat

POPÜLER

Oppo Reno 10x zoom

Yeni Oppo amiral gemisi ile çekilmiş inanılmaz 10x fotoğraf örneği

Türkiye’de yer alan Oppo, son dönemde geliştirdiği 10x kamera teknolojisiyle gündemden düşmüyor. İşte bu teknoloji ile çekilmiş yeni bir örnek fotoğraf daha var. Sonuç gerçekten inanılmaz duruyor.

Akıllı telefon kameralarında yeni bir dönem başlıyor. Oppo’nun yeni amiral gemisi ve Huawei P30 Pro ile beraber akıllı telefonlara 10x kayıpsız zoom geliyor. Gerçekten büyük heyecan uyandıran bu teknoloji, şu an hazır ve aktif olarak test ediliyor. İşte bu örneklerden birisini yayımlayan sağlam kaynak Ice Universe, karşımıza inanılmaz bir 10x fotoğraf örneği çıkarıyor. Direkt olarak aşağıda görebileceğiniz üzere 10x gerçekten çok ciddi bir yakınlaştırma getiriyor. Ultra geniş açı ile zoom imkanını bir araya getirecek bu fotoğrafları çeken telefonun, örnekte çok keskin sonuç sunduğu da açıkça görülebiliyor. Çekim esnekliği konusunda benzersiz bir deneyim sunacak 10x kamera teknolojisi, amiral gemisi düzeyindeki kamera savaşında belirleyici bir unsur olacak izlenimi yaratıyor. Çünkü kullanıcıların bu esnekliği mutlaka almayı düşündüğü telefonda arayacağı tahmin ediliyor.

Oppo Reno 10x zoom
Oppo Reno 10x zoom
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu fotoğraf Oppo Reno modelinden çıkmış olabilir

Duyduğumuz kadarıyla Oppo Reno, 1080×2340 piksel dinamik AMOLED ekran üzerine kuruyor. Bu ekranın HDR10+ desteğine sahip olduğu söylenirken, modele gücünü 7 nm Snapdragon 855 işlemci veriyor. Bu işlemci 8 GB ya da 10 GB RAM ile desteklenebiliyor. Dahili depolaması 256 GB (UFS 2.1) olan amiral gemisi, 4.065 mAh bir pil üzerine kuruluyor.

İlginizi Çekebilir

Call of Duty mobile geldi