reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Reno 10x Zoom
OPPO Reno 10x Zoom
OPPO Reno 10x Zoom
OPPO Reno 10x Zoom
OPPO Reno 10x Zoom
OPPO Reno 10x Zoom

OPPO Reno 10x Zoom modelinin şaşırtan Türkiye fiyatı belli oldu

Normal Reno sonrasında OPPO Reno 10x Zoom modelinin de resmi Türkiye satış fiyatı belli oldu. Telefonu almak hiç de kolay olmayacak.

Son dönemde en çok dikkat çeken amiral gemilerinden OPPO Reno 10X Zoom, Türkiye pazarına da giriş yapmaya hazırlanıyor. Normal Reno’dan sonra büyük bir satış kanalında yerini alan telefon, tam 7.999 TL satış fiyatına (Henüz stok yok) sahip. Bu fiyat etiketiyle çok iyi özellikleri ve tasarımı olmasına rağmen işi çok zor olan telefon, en son ÖTV zammının ve güncel dolar kurunun etkisiyle büyük bir kesim için alınamaz düzeyde bulunuyor. Kısaca hatırlamak adına gücünü 7 nm Snapdragon 855 işlemciden alan Reno 10X Zoom,  köpekbalığı yüzgecini andıran gövdeden çıkan bir ön kamera barındırıyor. Ekran gövde oranı oldukça yüksek olan telefon, ekrana entegre parmak izi sensörünü benimsiyor. Arkasında yer alan kare formundaki periskop kamerasıyla tam 10 kat hibrit yakınlaştırma getiren telefon, dijital olarak ise tam 60 kat yakınlaştırma seviyesine çıkış yapabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Reno 10X Zoom oldukça güçlü bir model

Ancak normal Reno da kesinlikle kötü bir cihaz dahil. Türkiye fiyatı 4.999 TL olan OPPO Reno, baktığımız zaman 6,4 inç OLED Full HD+ ekran üzerine kuruluyor. Gücünü Snapdragon 710 işlemciden ve 6 GB ya da 8 GB RAM’den alan cihaz, arkasında 48 megapiksel F1.7 + 5 megapiksel F2.4 çiftli kamera taşıyor. 3.765 mAh pil ile karşımıza çıkan telefon, bağlantı tarafında USB-C kullanırken kutusundan Android Pie işletim sistemiyle çıkıyor. 3.5mm kulaklık girişi sevindiren detayları arasında yer alan Reno, grafik tarafında ise Adreno 616 kullanıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni marka kimliği