reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Reno
OPPO Reno
OPPO Reno
OPPO Reno

OPPO Türkiye’den yeni Reno açıklaması: “10x hibrit zoom’a hazır mısın?”

Türkiye’de resmi olarak yer alan OPPO, yeni akıllı telefon ailesi Reno için resmi bir açıklama daha yaptı. Model için heyecan artıyor.

Geçtiğimiz haftalarda tanıtılan OPPO Reno ailesi, üç farklı modelden oluşuyor. Önce Çin’de daha sonra Zürih’te görücüye çıkartılan aile, kesin olarak Türkiye’de de satışa çıkıyor. Hatırlarsınız firma daha önce “Tasarımıyla ön plana çıkarken, uzun şarj ömrüyle sizi düşünen karbon siyahı ve okyanus yeşili renkleriyle Reno yakında Türkiye’de! Değişime hazır mısın?” açıklamasını paylaşmıştı. İşte bu açıklamadan 10x hibrit zoom destekli amiral gemisinin gelip gelmeyeceği tam olarak kestirilememişti. Şimdi yapılan açıklama ise bu modelin de Türkiye için yolda olduğunu gösteriyor. Firma yeni yaptığı “OPPO Reno yakında Türkiye’de! 10x hibrit zoom’a hazır mısın?” paylaşımıyla heyecanı artırıyor. Ailedeki 5G destekli modelin ise tahmin edebileceğiniz üzere buraya gelmesi beklenmiyor. Bunun için önce 5G altyapısını kurulması gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Reno ailesine kısa bir özet yaparsak

Bahsettiğimiz amiral gemisi Reno 10x Zoom, arkasında yer alan kare formundaki periskop kamerasıyla tam 10 kat hibrit yakınlaştırma getiriyor. Gücünü 7 nm Snapdragon 855 işlemciden alan telefonda, köpekbalığı yüzgecini andıran gövdeden çıkan bir ön kamera yer alıyor. Ekran gövde oranı oldukça yüksek olan telefon, ekran entegre parmak izi sensörünü benimsiyor. Orta seviyede yer alan ve abisiyle aynı tasarımı paylaşan normal Reno, 6,4 inç OLED Full HD+ ekran üzerine kuruluyor ve gücünü Snapdragon 710 işlemciden alıyor. Arkasında 48 megapiksel + 5 megapiksel çiftli kamera yer alan model, Türkiye’de daha çok dikkat çekecek bir noktada bulunuyor. Modellerin tüm ayrıntılı detayları ise burada yer alıyor.

Fiyat açısından baktığımız zaman ailenin en altındaki model Avrupa’da 499 euro fiyat etiketine sahip. 10x Zoom yetenekli amiral gemisi içinse kişilerin 799 euro seviyesine kadar çıkması gerekiyor. Türkiye fiyatları henüz bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni marka kimliği