reklamı kapat

POPÜLER

Instagram

Instagram için “kiralık erkek arkadaş” hizmeti

Uzun zamandır hayatımızda var olan Instagram Kocası akımı ilginç bir döneme girmiş gibi görünüyor. Takip ettiğiniz kullanıcılar için “Bu fotoğrafları kim çekiyor?” diye düşünüyorsanız, yepyeni bir hizmet sizi bekliyor.

Instagram başlarda kullanıcıların kendi halinde fotoğraflar paylaştığı bir platform olsa da şimdilerde daha “profesyonel” çekimlerin yer aldığı bir platforma dönmüş durumda. “Fotoğrafımı çeken hiç arkadaşım yok” diye hayıflanıyorsanız ya da “Bu fotoğraflar için yanlarında fotoğrafçı mı gezdiriyorlar?” diye düşünüyorsanız aradığınız hizmeti size bir tur şirketi sunuyor. Roma Experience isimli turda sizinle beraber gezecek profesyonel bir fotoğrafçı tutabiliyorsunuz. Bu fotoğrafçı tur boyunca sizin kiralık Instagram fotoğrafçınıza dönüşüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Peşinizde gezen kiralık fotoğrafçı

Roma Experience’ın Pazarlama Müdürü Davide Bolognesi “Sosyal medyanın gezginler için önemli bir etmen olduğunun farkındayız.” diyor.

Hayli profesyonel olan bu tur, turistlerin hem şehrin güzelliğini yaşamasını hem de istedikleri etkileyici karelere ulaşmasını sağlamayı amaçlıyor. Fotoğraflar ise tur katılımcılarına e-posta aracılığıyla iletiliyor. Ancak elbette böyle bir hizmet tur ücretini de katlıyor. Standart tur ücreti 735 euro olarak belirtilirken fotoğrafçı için ek olarak 450 euro daha ödemek gerekiyor. Kadın veya erkek bir fotoğrafçının size eşlik ettiği 3 saatlik turun tam bedeli ise 1.185 euroya çıkıyor. Tabii bu hizmetin yanı sıra tam teşekküllü bir tur istiyorsanız ücret 1.400 euroya kadar yükselebiliyor.

İlginizi çekebilir

Platforma güncellemeyle gelen Netflix desteği