reklamı kapat

POPÜLER

Instagram’ın cefakar fotoğrafçıları erkekler! [Video]

Attığımız adımdan yediğimiz yemeğe, içtiğimiz kahveden giydiğimiz kıyafetlere kadar her anı çekmeye öyle alıştık ki, artık etrafımızda yemeğine başlamadan önce fotoğrafını çeken bir insan gördüğümüzde yadırgamıyoruz. Ancak bir de madalyonun öteki yüzü var. Instagram da gezinirken, her biri adeta bir model gibi çıkan kadınların fotoğraflarını kimin çektiğini hiç merak ettiniz mi?

Her başarılı Instagram fotoğrafının arkasında başarılı bir fotoğrafçı var mıdır bilinmez ama kendinden bezmiş bir erkek olma ihtimali oldukça yüksek. Fotoğraf çekmeyi seven eşi, sevgilisi olan erkeklerin kendini hazırlaması gereken bu durum onları ileride farklı bir profesyonel hayata bile itebilir. Kim bilir, sevgilinizin Instagram fotoğraflarını çekerek başladığınız kariyeriniz devamında fotoğrafçılığa bile dönüşebilir.

Ancak tabii bu iş yapılacak her şeyin önüne geçtiğinde, yani abartıldığında bir parça üzücü olabiliyor. Instagram Husband (Instagram Kocası) akımı da bu bezginlikten doğmuş durumda. İlişkideki tek misyonunuz iki ayaklı bir selfie çubuğu olmaksa doğru yerdesiniz; aradığınız yardım sonunda geldi. Geçirdiğiniz her mutlu anı fotoğraflamak, ilgi çekici her duvarı sevgilinizin fotoğrafına arka fon olarak kullanmak istemiyorsanız siz de yardım talebinde bulunabilirsiniz. Bir Instagram kocası olmanın ne demek olduğunu tam anlamıyla açıklayan video haberin altında yer alıyor ancak eğer bir Instagram kocası olup olmadığınızdan emin değilseniz, resmi sitesinde yer alan semptomları kontrol ederek teşhis koyabilir, yardım alabilir, hikayenizi paylaşabilirsiniz. Unutmayın, harekete geçmek için asla geç değil. Ancak yine de tüm bunları yapmadan önce günlük fotoğraf beğenme ve çekme işlemlerinizi tamamlamanızı öneririz.

VİDEO

YORUMLAR