reklamı kapat

POPÜLER

Lionel Messi, takım arkadaşlarına ve personeline altın kaplama iPhone 14 Pro hediye etti

 - Güncelleme: 03 Mart 2023 14:53

Dünyanın en önemli futbolcuları arasında yer alan Lionel Messi, takım arkadaşlarına ve bazı personele altından iPhone hediye etmesi ile gündemde.

Lionel Messi, tahmin edebileceğiniz üzere para konusunda sorunu olan ya da ileride olacak bir isim değil. Dünyanın en çok para kazanan sporcularından olan Messi, ortaya çıktığı kadarıyla Dünya Kupası’nı kazanan takım arkadaşlarına ve personeline hediye etmek için 35 altın kaplama iPhone 14 Pro modeline 175 bin sterlin harcadı. Arkasında hediye edilen kişinin adının olduğu bu telefonların bazıları direkt olarak yukarıdaki fotoğrafta görülebiliyor. Türkiye’deki depremler sonrasında oluşan yaraların sarılması için maddi yardımda bulunan ve herkesi sürece yardım etmesi için çağıran Messi, çevresindeki insanları mutlu etmeyi seven isimler arasında yer alıyor ve toplumsal olaylara kayıtsız kalmıyor olmasıyla çok seviliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Arjantin milli takımı ile beraber Fransa’yı yenerek Dünya Kupası’nı kazanan ve büyük bir hayali gerçeğe dönüştüren Lionel Messi, bundan önce bir fotoğraf rekoru ile gündeme gelmişti. Messi tarafından paylaşılan buradaki fotoğraf galerisi, paylaşımdan kısa süre sonra 47 milyondan fazla beğeni alarak Instagram’da en çok beğeni alan spor paylaşımı olmuştu. Bu fotoğrafın beğeni oranı elbette yerinde saymadı. Şu an 75 milyon beğeniye ulaşan bu özel fotoğraf galerisi, 2019 yılından bu yana Instagram’ın en çok beğeniye sahip en ilginç fotoğrafı olan, direkt olarak burada görebileceğiniz 59 milyonluk “yumurta” fotoğrafını geride bırakmayı başarmıştı.

Şu an 436 milyon takipçiye sahip olan Messi, halen dünyanın açık ara en çok konuşulan sporcusu konumunda bulunuyor. Instagram platformunda bir önceki rekoru yarım milyar takipçiyi geride bırakan ilk kişi olarak Cristiano Ronaldo kırmıştı. Bu ikili geçtiğimiz aylarda ise paylaştıkları burada görebileceğiniz fotoğraf ile çok ses getirmişti. Bu fotoğraf hem Ronaldo hem de Messi tarafından eş zamanlı olarak paylaşılmış ve çok ses getirmişti. Sadece 30 dakika 10 milyondan fazla beğeni alan fotoğraf, lüks giyim markası Louis Vuitton’un reklam çekiminden gelmişti.

Lionel Messi ve altın iPhone yanında bu da ilginizi çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri

İLGİLİ HABERLER