reklamı kapat

POPÜLER

messi

Huawei’nin yeni küresel marka yüzü Lionel Messi

Huawei, dünyanın en büyük futbolcularından Lionel Messi ile iş birliğine imza attı. Messi, Huawei’nin yeni nesil akıllı telefonlarının iletişiminde, şirketin marka yüzü oldu. Şirketin global marka yüzü olan Messi, konu hakkında şu ifadeleri kullandı: “Hayallerinize ulaşmak için mücadele etmelisiniz. Büyük hayaller fedakarlık gerektirir. En üst noktaya ulaştığınıza inandığınız anda dahi, diğer hedeflere odaklanarak, en iyi şekilde çalışmaya devam etmelisiniz.”

Huawei Terminal İş Birimi Başkanı Kevin Ho ise yaptığı açıklamada şunları belirtti; “Lionel Messi ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği, Huawei markasının kitlelerle iletişimine yeni bir soluk ve canlılık getirirken, özellikle marka bilinirliğine ve sadakatine, önemli oranda katkı sağlayacak. İlerlemekte olduğumuz yoldan ve geldiğimiz noktadan gurur duyuyoruz ve başarıya odaklı bu yolda ilerlemeye devam edeceğiz” dedi.

Sporun insanların kendilerini ifade etmede en iyi yol olduğuna inan Huawei, bu anlayışla spor ekosistemi özelindeki yatırımlarına ve desteğine devam ediyor. Futbol kategorisi de bu kapsamda popülaritesiyle öne çıkıyor. Huawei son yıllarda Santa Fe, Sporting Cristal, Arsenal, Atlético Madrid ve AC Milan gibi birçok kulüple birlikte, Robert Lewandowski, Alexis Sánchez ve bugün de Lionel Messi ile bu kapsamda önemli işbirlikleri gerçekleştirdi.

Messi

YORUMLAR