reklamı kapat

POPÜLER

eFootball 2024

eFootball 2024 hakkındaki yenilikler açıklandı [Video]

eFootball 2024 için geri sayım başladı. Konami tarafından yapılan duyuruya göre oyunda Manchester United FC, FC Bayern München, Internazionale Milano, AC Milan, Arsenal FC ve FC Barcelona gibi futbolun en ikonik takımları yer alıyor. Allianz Arena, Spotify Camp Nou, San Siro ve Stadio Olimpico gibi efsanevi stadyumlar da yeni futbol oyununda karşımıza çıkıyor.

eFootball 2024 oynanışa yapılan bir dizi güncellemeyle geliyor. Oyundaki başlıca değişimler, top sürme ve savunma etrafında odaklanıyor. İyileştirilmiş kontrol tepkileri, kullanıcıların profesyonel futbolun üst seviyelerinde alınan anlık kararları taklit etmelerine olanak tanıyor. Bu destek oyuncuların topu daha yakından kontrol etmelerine ve yoğun durumlarda bile top sürmelerine imkan sağlıyor. Bireysel yeteneklerin doğruluğunun arttırılması, kullanıcıların takımlarını ve taktik modellerini üstün bir seviyede koordine etmelerini destekliyor. Booster’lar, eFootbal’a yeni eklenen bir özellik olup kullanıcılara favori oyuncularının özelliklerini daha da artırma yeteneği sağlıyor. Booster’lar, oyuncuların normal parametrelerin ötesinde performans göstermelerine (99 üst sınır) olanak tanıyor, bu da kullanıcıların rüya takımlarında yer alan çeşitli oyuncuların bireysel yeteneklerini ve özelliklerini arttırabilmelerine yardımcı oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

eFoolball 2024 oyununun yüzü: Lionel Messi

Konami, Lionel Messi ile olan işbirliğinin devam ettiğini de duyurdu. Dünyaca ünlü oyuncu, dünya genelinde “eFootball” özelinde birçok ticari ve oyun içi kampanyanın yüzü olmaya devam ediyor. Oyunun Leo Messi Edition sürümünde kullanıcılar sadece “eFootball”ı indirmekle kalmıyor, aynı zamanda yeni ‘booster’ özelliği ile donatılmış özel bir Messi Epik kartı, önceki takım arkadaşlarından oluşan 10’arlı bir vurgu oyuncu seti, 11 adet 4.000 EXP seti ve 300 eFootball Coins içeren bir dizi özel içerik de alıyor. Ayrıca, kampanya başarıları aracılığıyla kullanıcılar 400.000 GP, 120.000 EXP, 100 eFootball Coins ve 4 yetenek eğitim programı elde etme şansına sahip.

İlgili video

eFootball 2024’ün tanıtım videosu yayında

İLGİLİ HABERLER