reklamı kapat

POPÜLER

eFootball

Konami imzalı eFootball oyunu 750 milyon indirmeye ulaştı

Konami imzalı eFootball futbol oyunu bugün yapılan resmi açıklama ile öğrendiğimiz kadarıyla 750 milyon indirmeye ulaştı.

Bu konuda firmadan yapılan açıklamada şunlar aktarıldı: Konami Digital Entertainment BV, bugün itibarıyla amiral gemisi futbol oyunu eFootball’un dünya çapındaki tüm platformlarda 750 milyon indirmeye ulaştığını duyurdu. Bu başarıyı kutlamak için KONAMI, oyuncuların katılabilecekleri bir dizi oyun içi etkinlik ve toplayabileceği çeşitli eşyaların yer aldığı bir kampanya yürütecek. Kampanya kapsamında, oyun elçisi Lionel Messi’nin en unutulmaz performanslarından bazılarının anısına, üçlü Epik kartlar sınırlı bir süre için yeniden yayınlanacak. Oyuncular 25 Nisan’dan 16 Mayıs’a kadar eFootball’a giriş yapıp 750 milyon indirmeye ulaşmanın şerefine oyunda gerçekleşecek kutlamalar kapsamında çeşitli oyun içi etkinliklere katılıp hediyeler kazanabilecek. Bu üç hafta boyunca kullanıcılar toplam 100 eFootball coins tutarındaki oturum açma bonuslarından, 7 pozisyon antrenmanı ve 7 beceri antrenmanı programından yararlanabilirler. Ayrıca her Rüya Takımına eşsiz bir katkı niteliğindeki FC Barcelona Highlight Lewandowski kartına ücretsiz sahip olabilirler. Ayrıca, Kampanya Başarımlarını tamamlayan kullanıcılar oyun içi kaynaklarını 360.000 GP, 250 eFootball parası, 102.000 Tecrübe, 5 beceri programı ve 3 Öne Çıkan: Avrupa Kulüpleri Şans Anlaşması ile daha da güçlendirme fırsatını elde edecek.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

eFootball partnerinin sahalardaki üstün başarısını kutlamak adına oyunda ayrı bir kampanya da düzenlenecek. Kampanya dahilinde oyunda, 25 Nisan-2 Mayıs tarihleri arasında FC Internazionale Milano oyuncularının ‘Öne Çıkan’ kartlarından oluşan özel bir oyuncu listesi yer alacak. Kullanıcılar bunlardan bir tanesini ücretsiz oyuna giriş hediyesi olarak, iki tanesini ise oyun içi Tema Etkinliğinden kazanılacak şans anlaşmalarından kazanabilirler. Tüm kadro oyuncularının ratingi ise “A” class’e yükseltilecek.”

eFootball yanında bu da ilginizi çekebilir: Acer imzalı elektrikli bisiklet modeli

İLGİLİ HABERLER