reklamı kapat

POPÜLER

eFootball 2022

PES efsanesinin yerini alan eFootball 2022, ücretsiz olarak yayında; işte detaylar

eFootball 2022 nihayet futbol tutkunlarının beğenisine sunuldu. PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One ve PC platformları için ücretiz olarak yayınlanan oyun serisinin hayranlarını yine ekran başına kilitleyeceğe benziyor.

Şu anda yayınlanan eFootball 2022, oyunun sonbahardaki ilk büyük ve ücretsiz güncellemesinden önce oyunculara fikir verecek bir nevi erken erişim sürümü mahiyetinde.

eFootball 2022, şu anda yalnızca 9 takımla ( FC Barcelona, FC Bayern München, Juventus, Manchester United, Arsenal FC, SC Corinthians Paulista, CR Flamengo, CA River Plate ve São Paulo ) oynanabiliyor. Önümüzdeki günlerde oyuna yeni modların ve takımların da eklenmesi bekleniyor..

eFootball 2022’nin çıkışını kutlamak için, lansman sırasında Online Match (Çevrimiçi Maç) kampanyası ve “Worldwide Clubs” etkinliğini içeren eFootball Kick-Off kampanyası gerçekleşecek. Online Match kampanyası, oyunculara oynadıkları çevrimiçi maçların sayısına bağlı olarak Chance Deal sözleşmeleri kazanma fırsatı verecek. Chance Deal, oyunculara Sonbahar güncellemesinde gelecek Creative Teams modunda takımlarını güçlendirme imkanı sunacak. Oyuncular bu mod sayesinde Efsanevi oyuncu kartlarını da edinebilecek.

Online Match kampanyası ise şu andan itibaren 8 Kasım 2021 04:59 (Türkiye saati) kadar devam edecek. Kazanılabilecek özel ödüller şöyle:

Chance Deal #1 –10 oyun sonrasında kazanılıyor
Chance Deal #2 –15 ya da daha fazla oyun sonrasında kazanılıyor
Chance Deal #3 –20 ya da daha fazla oyun sonrasında kazanılıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

eFootball 2022 oyununda hangi stadyumlar bulunuyor?

Oyuncular bugünden itibaren gerçek hayattaki takımlarla hem çevrimiçi hem de çevrimdışı maçlar oynayabiliyor. Online Event modu, kullanıcıların ‘challenge events’ aracılığıyla birbirlerine karşı oynayabilmesine olanak tanıyor. Oyuncular her hafta 200’ün üzerinde lisanslı takımdan birini seçebiliyor ve bir sonraki büyük güncellemede kullanabilecekleri GP’leri kazanmak için çeşitli görevleri tamamlayabiliyor. Kullanıcılar tercih ettikleri takımı seçtikten sonra, bu takımı yalnızca mevcut etkinlik süresince kullanabiliyor. Oyunda şu anda altı stadyum yer alıyor Bu stadyumlar arasında Camp Nou, Old Trafford, Allianz Stadyumu, Emirates Stadyumu, Allianz Arena ve eFootball Stadyumu yer alıyor.

İlgili video

eFootball 2022’nin oynanış videosu