reklamı kapat

POPÜLER

yumurta

Instagram’da yeni bir rekor “yumurtayla” kırılmaya hazırlanıyor

Instagram’daki gizemli bir hesap, Kylie Jenner’ın Instagram’daki en çok beğeni alan fotoğrafının rekorunu kırmaya hazırlanıyor.

Hesap, Kylie Jenner’ın 18 milyon beğeni alan fotoğrafını yumurta resmiyle kırmayı hedefliyor. Şimdiye kadar yaklaşık 11.6 milyon beğeni alan fotoğrafın Kylie Jenner‘ın fotoğrafını geçmesi için yaklaşık 6,4 milyon beğeni daha alması bekleniyor. Yumurta paylaşımı eğer 18 milyonluk beğeniyi geçerse Instagram tarihinde bugüne kadar en çok beğenilen fotoğraf unvanının sahibi olacak. Pazar sabahı fotoğrafı beğenenlerin sayısı 9 milyon idi. 715 bin takipçisi bulunan hesabın kısa bir süre içerisinde rekora imza atması bekleniyor. Hızlı bir şekilde beğeni almayı sürdüren yumurta fotoğrafının böyle giderse Kylie Jenner’ın paylaştığı rekoru alacağını söyleyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dünyanın en çok beğeni alan Instagram fotoğrafı

Kylie Jenner geçtiğimiz yıl bir kız çocuğu dünyaya getirdiğini açıklamıştı. Uzun zamandır sakladığı bu gelişmeyi duyurmasından sonra bebeğinin ilk fotoğrafını da kendi hesabı üzerinden paylaşmıştı. Bir günde neredeyse 15 milyon beğeni alan fotoğrafta 700 bin yorum yer alıyor. Üstelik bu fotoğrafta bebeğin adının Stormi Webster olduğu bilgisi de yer alıyor. Instagram’da dengeleri değiştiren bu fotoğrafı hemen aşağıda görebilirsiniz.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Let’s set a world record together and get the most liked post on Instagram. Beating the current world record held by Kylie Jenner (18 million)! We got this 🙌 #LikeTheEgg #EggSoldiers #EggGang

EGG GANG 🌍 (@world_record_egg)’in paylaştığı bir gönderi ()

stormi webster ??

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

İlginizi çekebilir

Tatildeyken sizin yerinize Instagram’ınızda fotoğraf paylaşan hizmet