reklamı kapat

POPÜLER

instagram

Beyonce’i tahtından indiren Instagram paylaşımı

Aktif kullanıcı sayısıyla şaşırtan Instagram‘da ünlülerin gövde gösterisi devam ediyor. Son olarak paylaşılan bir bebek fotoğrafı platformun en çok beğenilen paylaşımın bir gecede değişmesine neden oldu. Böylece Beyonce bir senenin ardından ikinciliğe düştü!

Bildiğiniz gibi bu rekoru uzun süredir Beyonce elinde bulunduruyordu. Şimdiye kadar 20 defa Grammy Ödülü’ne layık görülen ünlü sanatçı ikiz bebeklere hamile olduğunu Instagram hesabı üzerinden duyurmuştu. Onun bu paylaşımı magazin gündemine bomba gibi düşmüş ve toplamda 11 milyondan fazla beğeni almıştı. Böylece Beyonce, uzun zamandır birinciliği elinde tutan Selena Gomez’i zirveden indirmeyi başarmıştı. Fakat onun hükmü de uzun sürmedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Instagram’da bebeklerin hükmü

Aradan geçen bir senenin ardından zirvedeki isim bir kez daha değişti. Kylie Jenner geçtiğimiz günlerde bir kız çocuğu dünyaya getirdiğini açıkladı. Uzun zamandır sakladığı bu gelişmeyi duyurmasından sonra bebeğinin ilk fotoğrafını da kendi hesabı üzerinden paylaştı. Bir günde neredeyse 15 milyon beğeni alan fotoğrafta 700 bin yorum bulunuyor. Üstelik bu fotoğrafta bebeğin adının Stormi Webster olduğu bilgisi de yer alıyor. Instagram’da dengeleri değiştiren bu fotoğrafı hemen aşağıda görebilirsiniz.

stormi webster ??

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on