reklamı kapat

POPÜLER

venom tom hardy

Tom Hardy’li Venom ilk fragmanıyla karşımızda [Video]

Duyurulduğu ilk günden bu yana gizemini koruyan Venom filminin ilk tanıtımı sonunda gün yüzüne çıktı. Böylece Tom Hardy’nin hayat verdiği Eddie Brock’a yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Ancak bu tanıtım beklentilerimizi karşılama konusunda pek başarılı olamıyor.

Fragman çıkmasına çıktı ama Venom filmine dair neredeyse hiçbir şey bilmiyoruz. Daha önce yapılan açıklamalara bakılırsa senaryo Lethal Protector serisini temel alıyor. Yönetmenlik görevini ise Zombieland ile tanınan Ruben Fleischer üstleniyor. Büyük bir değişim yaşayacak olan Eddie Brock’u Tom Hardy canlandırıyor. Ona eşlik eden isimler arasında Michelle Williams, Riz Ahmed, Woody Harrelson ve Jenny Slate yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Venomsuz ilk fragman

İzleyicilerle paylaşılacak tanıtımın bu gizemli havayı ortadan kaldırmasını bekliyorduk. Ancak sorularımız yanıtlanmadığı gibi, Venom’u görmek de mümkün olmadı. Neredeyse iki dakika süren fragmanda Eddie Brock’a odaklanıyoruz. Üst ses olarak bizlere eşlik eden kahramanımız kendi geçireceği değişiklikten bahsediyor. Artık eskisi gibi bir adam olmadığına değiniyor. Onun eşinden ayrılması, farklı deneylere maruz kalmasına şahit oluyoruz. Fakat bir türlü asıl kahramanımızı göremiyoruz.

Beğenilecek mi, hayal kırıklığı mı olacak bir türlü emin olamadığımız Venom filmi 5 Ekim 2018’de izleyici karşısına çıkacak. İlk tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.