reklamı kapat

POPÜLER

venom tom hardy spider-man

Tom Hardy’li Venom’da Spider-Man iddiaları

Başrolünde Tom Hardy‘nin yer alacağı Venom heyecan uyandıran iddialarla gündeme geliyor. Bildiğiniz üzere bu filmin Spider-Man‘den bağımsız bir şekilde beyaz perdeye aktarılması bekleniyordu. Fakat son gelişmeler tam tersini iddia ediyor!

Spider-Man dünyasının en ilgi çekici karakterlerinden olan Venom‘un sinemaya aktarılışı tam anlamıyla yılan hikayesine dönüşmüş durumda. Şimdiye kadar paylaşılan detaylar sayesinde biliyoruz ki filmin senaryosu altı sayılık Lethal Protector hikayesine dayanıyor. Spider-Man ve Venom’un barış yapmasının ardından kahramanımız San Francisco’ya taşınıyor. Böylece Örümcek Adam olmadan Eddie Brock‘un hikayesini anlatmak mümkün oluyor.

Olur mu, olur!

Fakat son günlerde Spider-Man’in Venom’da görüneceği dedikoduları tavan yapmış durumda. İddiaların kaynağı ise Collider ekibinden Jon Schnepp. Videoda yer alan detaylara bakılırsa Tom Holland birkaç gün önce Venom’un setinde görüntülendi. Onun iki gün boyunca çekim yapmak üzere sette bulunduğu ifade ediliyor. Fakat Holland’ın Spider-Man kostümüyle görüntülenmediği, filmde Peter Parker olarak yer alacağı söyleniyor.

Marvel daha önce Venom’un Marvel Sinematik Evreni’ne dahil edileceği iddialarını yalanlamıştı. Kevin Feige‘in açıklamaları Sony’e bu konuda kapıların kapatıldığı şeklinde yorumlanmıştı. O zamandan bu zamana Marvel’ın tutumu değişti mi, bilmiyoruz. Fakat iddialar doğruysa MCU zaman akışı iyice karışacak gibi görünüyor.

İlgili video