reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man li Venom filmi hakkında Marvel açıklaması

Spider-Man’li Venom filmi hakkında umutlandıran Marvel açıklaması

Venom filminin elde ettiği gişe başarısından sonra hayranlar Spider-Man ile birlikte bir film istiyor. Peki bu filmin olma ihtimali ne? Marvel Studios başkanı Kevin Feige cevapladı.

Spider-Man haklarına uzun yıllardır sahip olan Sony, Homecoming öncesi Marvel ile yaptığı anlaşma sayesinde kahramanın sinematik evrene dahil olmasını sağlamış ve film çekimlerini de Marvel’a emanet etmişti. Kendisi ise Spider-Man evreninin bir başka çok sevilen karakteri Venom ile yola devam etti. Venom’un ilk filmle elde ettiği gişe başarısı ise beklenmedik denebilir. 855 milyon dolarlık gişesi sayesinde ikinci filmin kapılarını da aralayan yapım ise yoluna Spider-Man’siz devam ediyor. Ancak Spider-Man’li bir Venom filmi görme ihtimalimiz hiç mi yok? Bu soruyu Marvel Studios’un başındaki isim Kevin Feige cevaplıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marvel değil Sony karar verecek

Feige Marvel’ın bu konuda açık kapı bıraktığını yaptığı açıklamayla belli ediyor. CinemaBlend‘e konuşan Feige şu cümleleri sarf ediyor: “Bu sanıyorum ki Sony’e bağlı. Sony iki karaktere de sahip ve Venom onların evreninde. Venom’un yeni yapımları konusunda ne düşünüyorlar ya da ne yapıyorlar bilmiyorum ancak bir noktada bu çok olası görünüyor.

Aslında bunu ilk kez duymuyoruz. Venom’un yardımcı senaristi Jeff Pinker da geçmişte benzer bir açıklama yapmış ve olasılığı ortaya atan ilk isimlerden olmuştu. Belki ikinci filmde değil ancak önümüzdeki dönemlerde Tom Holland ve Tom Hardy’i bir araya getirecek bir filme kavuşabiliriz gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Far From Home kostümleri