reklamı kapat

POPÜLER

venom 2

Tom Hardy’li Venom 2 bekleyenlere müjde

Sony tarafından Spider-Man’den bağımsız şekilde beyaz perdeye taşınan Venom elde ettiği başarıyla devam filmini garantilemiş gibi görünüyor. En azından son gelişmeler Venom 2 geliyor diyor.

Bildiğiniz gibi Sony stüdyoları hakkını elinde bulundurdukları Marvel karakterlerini birer birer beyaz perdeye uyarlıyor. Bu süreç Tom Hardy’nin rol aldığı Venom ile birlikte başladı. Yönetmenliğini Ruben Fleischer’in üstlendiği film dünya genelinde 850 milyon dolar gişe hasılatı elde etti. Bu kazançla birlikte Sony stüdyolarının beklentilerini aştı. Dolayısıyla Venom 2 için çalışmalar başladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Variety‘nin haberine göre şimdilik Venom 2 ismiyle anılan projenin senaryosunu yazması için Kelly Marcel ile anlaşma sağlandı. Marcel gişe hasılatıyla göz dolduran Venom’un senaryosunu da yazmıştı. Bu da stüdyonun orijinal filmi başarılı yapan elementleri korumaya çalıştığını gösteriyor. Oyunculardan Tom Hardy, Michelle Williams ve Woody Harrelson’ın ikinci film için geri dönmesi bekleniyor. Yönetmenlik görevini kimin üstleneceği ise henüz belli değil. İlk filmi Ruben Fleischer yönetmişti. Fakat Fleischer’in programı Zombieland 2 sebebiyle dolu. Bu yüzden stüdyo farklı bir yönetmen arayışına girebilir. Öte yandan Venom 2 filminin ne zaman vizyona gireceği de henüz belli değil. Fakat Sony’nin tarihi yakın zamanda belirleyeceği tahmin ediliyor.

İlgili video

Filmin fragmanı