reklamı kapat

POPÜLER

Rambo 5

Sylvester Stallone’dan heyecan uyandıran Rambo 5 paylaşımı

Uzun zamandır heyecanla beklenen Rambo 5 duyurusu çok yakında gelecek gibi görünüyor. En azından Sylvester Stallone’un paylaşımı öyle söylüyor.

Rambo Sylvester Stallone‘un hayat versiği efsanevi karakterlerden biri. Şimdiye kadar dört farklı macerasını izlediğimiz bu kahramanımız uzun süredir beyaz perdeden uzak kalmıştı. Fakat bu ayrılık uzun sürmeyecek gibi görünüyor. Uzun zamandır Rambo 5’in çekilme ihtimali konuşuluyor. Sylvester Stallone da istekli olduğunu net bir şekilde belli ediyor. Fakat bir türlü beklenen somut adım atılmıyordu. Bunun en önemli nedeni ise projeye dair belirsizlik oldu. Bir dönem Stallone’un projeden vazgeçtiğini bile okuduk fakat o günler geride kalmış gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tecrübeli oyuncu şahsi Instagram hesabı üzerinden bir Rambo fotoğrafı paylaştı. Altına eklediği açıklamada ise “yakında” sözleri yer aldı. Rambo sevenler bu paylaşımın ardından uzun zamandır beklenen resmi duyurunun geleceği konusunda oldukça umutlu. Henüz detaylar netlik kazanmasa da beşinci filminde kahramanımızın kızının kaçırılacağı söyleniyor. John Rambo da onun peşine düşüyor ve Meksika sınırını aşarak bölgenin tehlikeli ve ölümcül kartellerinden biriyle yüzleşecek. Tabii burada asıl tehlikede olan kahramanımız değil. Öte yandan filmin vizyon tarihi de henüz belli değil. Bakalım yakında gelecek duyuru bu detayları da ortaya koyacak mı?

… A SAVAGE RISING! … soon .

A post shared by Sly Stallone (@officialslystallone) on

İlginizi çekebilir

Spectre fragmanı