reklamı kapat

POPÜLER

Sylvester Stallone Rambo 5

Sylvester Stallone’un Rambo 5 hazırlıkları [Video]

Beyaz perdenin en nostaljik kahramanlarından biri olan Rambo‘nun dönüşü bir süredir biliniyor. Sylvester Stallone paylaştığı videoyla birlikte bu dönüş için hazırlıklara başladığını gözler önüne serdi.

Rambo 5‘in uzun zamandır gündemde olduğunu zaten biliyoruz. Bu proje bir türlü resmen açıklanamadı ama Sylvester Stallone geri dönme isteğini oldukça net bir şekilde belli etti. Onun bu mesajlarının ardından çalışmaların başladığına dair ilk sinyaller ortaya çıktı. Hatta beşinci filmin konusu da belli oldu. İlk bilgilere göre Rambo ülkesinden uzakta geçirdiği yılların ardından Arizona‘ya yerleşiyor. Kırsal bölgede bir aile çiftliğinde oldukça sakin bir hayat sürmeye başlıyor. Fakat Meksikalı insan tacirlerinin hareketleri dikkatini çekiyor. Onların genç kızları kaçırıp fuhuşa zorladığını anlıyor. Böylece sakin hayatını bir kenara bırakıp yeniden harekete geçiyor. Bir gazeteciyle iş birliği yaparak işe koyuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hikaye orijinallik vaadiyle yola çıkmıyor. Onun yerine izleyicilere nostaljik hisler yaşatmaya odaklanıyor gibi görünüyor. Tüm bu gelişmelerin ardından Sylvester Stallone da çalışmalara başladı. Kendi Instagram hesabı üzerinden paylaştığı videonun altında “Rambo için hazırlanıyorum” açıklaması yer alıyor. Üstünde John J. Rambo tişörtüyle ağırlık kaldırması işlerin yolunda olduğu mesajını veriyor. Fonda ona Welcome to the Jungle parçası eşlik ediyor.

İlginizi çekebilir

Spectre fragmanı
https://log-com-tr.cdn.vidyome.com/embed/4RjGacNismS.htm