reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 için hem sevindiren hem de merak uyandıran tasarım açıklaması

Samsung‘un merak edilen yeni amiral gemisi Galaxy S10 nasıl bir tasarıma sahip olacak? İşte bu konuda heyecanlandıran bir açıklama var.

Samsung Galaxy S10 ailesi Beyond 0, Beyond 1 ve Beyond 2 olmak üzere üç farklı versiyon halinde geliyor. Kısa süre önce bir açıklama yapan Samsung Mobile CEO’su DJ Koh, yeni aile ile ciddi bir tasarım değişikliğinin geldiğini belirtiyor. Galaxy S8’de geçtiği tasarım dilini Galaxy S9‘da son noktaya taşıyan firma, bir sonraki seviyeye de hazır görünüyor. Bu da telefonu bekleyenler için gerçekten güzel görünüyor. Her ne kadar donanımsal olarak daha iyi olmasına rağmen birçok Galaxy S8 sahibi “sırf aynı tasarıma sahip” diye Galaxy S9 almıyor. Bunu değiştirme zamanı gelen firmanın, yine de aşırı büyük değişiklikler yapması beklenmiyor. Firmanın sürgülü kamera sistemine geçmeden çok fazla şansı bulunmuyor. Ancak genel olarak çerçevelerin sıfıra kadar indirildiği bir tasarım bizleri bekliyor gibi duruyor.

Samsung Galaxy S10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 ailesinden başka neler biliyoruz?

Daha önceki bilgilere göre serinin en altında yer alan Beyond 0 modeli 5,8 inç Super AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Beyond 1 modelinde ise 6,2 inç kavisli Super AMOLED ekran yer alıyor. Bu iki modelin de önünde tek bir kamera bulunuyor. Serinin en üstündeki Beyond 2 ise 6,44 inç kavisli Super AMOLED ekran kullanıyor. Piezoelektrik hoparlör sistemini de bünyesinde barındıracak denilen telefonlar için, olası bir (Sadece Beyond 2’ye özel olabilir) üç boyutlu yüz tanıma özelliği de sık sık gündeme geliyor.

İlginizi Çekebilir

Şirketin yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli Galaxy Note 9