reklamı kapat

POPÜLER

Sylvester Stallone Rambo 5

Sylvester Stallone Rambo 5 setinden ilk fotoğrafları paylaştı

Beyaz perdenin efsanesi Rambo’nun geri döneceğini zaten biliyoruduk. Sylvester Stallone paylaştığı fotoğraflarla birlikte Rambo 5 filmininçekimleri başlamış gibi görünüyor.

Bildiğiniz gibi Sylvester Stallone efsanesi kaldığı yerden devam ediyor. Cehennem Melekleri serisinin elde ettiği başarının ardından Rocky Balboa da geri dönmüştü. Creed’de akıl hocalığı yapan kahramanımızın macerası yakın gelecekte son bulacak gibi görünmüyor. Bunların üzerine bir de Rambo 5 izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Şimdiye kadar paylaşılan detaylara bakılırsa Rambo memleketinden ayrı geçirdiği onca senenin ardından Arizona‘ya yerleşme kararı alıyor. Şehirden uzak kırsal bir bölgede aile çiftliğinde sakin bir hayat yaşamaya başlıyor. Ancak onun dikkatli gözlerinin Meksikalı insan tacirlerinin hareketlerini fark etmesi uzun sürmüyor. Onların genç kızları kaçırıp fuhuşa sürüklediğini anlayınca sakin hayatını bırakıp harekete geçmeye karar veriyor. Bunun için de bir gazeteciyle iş birliği yapıyor ve hızla işe koyuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rambo’nun yeniden kahramanlığa soyunacağı filmin başrolünde elbette Sylvester Stallone yer alıyor. Stallone’un kendi Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla birlikte Rambo 5 yüzünü gösterdi diyebiliriz. Fotoğraflardan birinde Rambo’yu tam bir çiftlik sahibi havasında görüyoruz. Sakin hayatında çiftlik işleriyle ilgilenerek oyalanıyor gibi görünüyor. Diğer fotoğraftaysa siyahlar içinde bir at sürüyor. Paylaşımların altında ise “Bu akşam çekimlere başlıyoruz” müjdesi yer alıyor.

 

View this post on Instagram

 

Tonight we start filming…!

A post shared by Sly Stallone (@officialslystallone) on

 

View this post on Instagram

 

… Comes a Horseman Wild and Free. @rambomovie #rambo5

A post shared by Sly Stallone (@officialslystallone) on

İlginizi çekebilir

Spectre fragmanı