reklamı kapat

POPÜLER

rambo

Sylvester Stallone’un döneceği Rambo 5 filminden ilk detaylar

Beyaz perdenin efsanevi karakterleri arasında yer alan Rambo’nun geri döneceği bir süredir tahmin ediliyordu. Son olarak Sylvester Stallone‘un Instagram paylaşımıyla gündeme getirdiği proje hız kazanmış gibi görünüyor. Filme dair ilk detaylar belli oldu.

Aslına bakarsanız Rambo 5 oldukça uzun zamandır gündemdeydi. Resmen açıklanmış bir proje olmamasına rağmen Sylvester Stallone geri dönme isteğini oldukça net bir şekilde belli ediyordu. Uzun süredir devam eden belirsizlik dalgası sonunda ortadan kalkıyor gibi görünüyor. Önce Sylvester Stallone şahsi Instagram hesabında paylaştığı fotoğrafla yakında yapılacak bir açıklamaya işaret etmişti. Şimdi Geeks WorldWide‘ın haberine göre filme dair ilk detaylar netlik kazandı.

Sitenin paylaştığı detaylara bakılırsa Rambo ülkesinden uzakta geçirdiği yılların ardından Arizona’ya yerleşiyor. Kırsal bölgede bir aile çiftliğinde oldukça sakin bir hayat sürmeye başlıyor. Fakat Meksikalı insan tacirlerinin hareketleri dikkatini çekiyor. Onların genç kızları kaçırıp fuhuşa zorladığını anlıyor. Böylece sakin hayatını bir kenara bırakıp yeniden harekete geçiyor. Bir gazeteciyle iş birliği yaparak işe koyuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eğer iddialar doğruysa Rambo 5 pek de etkileyici bir konuya sahip olmayacak. Öte yandan 72 yaşındaki Sylvester Stallone‘un meşhur karakteriyle nasıl bir performans ortaya koyacağı da merak konusu.

İlginizi çekebilir

Spectre fragmanı