reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4

Guardians of the Galaxy yıldızından Avengers 4 itirafı [Video]

Guardians of the Galaxy Vol. 3 tartışmaları yüzünden hala gergin olan Dave Bautista, Good Morning Britain programında Avengers 4 spoilerı paylaştı.

Her ne kadar Guardians of the Galaxy Vol. 3’ün geleceği askıya alınmış olsa da Avengers 4 giderek yaklaşıyor. Avengers: Infinity War sonrası kimlerin yeni filmle beraber döneceği ise merak konusu. Her ne kadar Marvel resmi bir paylaşım yapmasa da, oyuncuların anlaşmaları ve gelecek projeler durumu az çok belli ediyor aslında. Ancak yine de oyuncuların ağzından doğru düzgün bir açıklama duymak pek mümkün olmuyor. Good Morning Britain programına katılan Dave Bautista ise oldukça cesur açıklamalar yapıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Avengers 4 çekimlerimi çoktan yaptım”

Bautista’nın programda yaptığı tam açıklama şu şekilde: “Yeni Avengers filminde kesinlikle Guardians üyelerini göreceğiz ki çekimlerini çoktan bitirdik. İşin garip yani, sanırım bu konuda bir şey söylememem lazım ama, Avengers 3 yayınlanmadan önce zaten Avengers 4 çekimlerini bitirmiştik ve Guardians 3 için imza atmıştım. Yani bir şekilde mutlaka geri dönmek zorundayım… Bu rahatlatıcı ancak aynı zamanda bir parça suçluluk da duyuyorum. Çünkü bunları söylemeli miyim emin değilim. Kimse bana bir şey söyleme demedi.

Bautista’nın sözleri hayranların kendi başına yaptığı çıkarımla örtüşüyor. Ancak durumu heyecanlı kılan bunu oyunculardan birinin kendi sözleriyle onaylaması. Öte yandan oyuncuları kandırmak için sahte sahneler çekildiğini de biliyoruz ancak günün sonunda toza karışan kahramanlarımızın büyük çoğunluğunun döneceği de bir gerçek. Askıya alınan Guardians of the Galaxy Vol. 3 projesi geri döner mi işte ondan emin değiliz. Dave Bautista’nın açıklamasını haberin devamında izleyebilirsiniz. Film 26 Nisan 2019‘da vizyondaki yerini alacak.

Video