reklamı kapat

POPÜLER

Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy yıldızının şaşırtıcı itirafı

Son olarak Avengers Endgame filminde izlediğimiz, Drax karakterine hayat veren Dave Bautista Guardians of the Galaxy serisiyle alakalı bizleri şaşırtan bir açıklamaya imza attı.

Bilmeyenler için kısaca özet geçmek gerekirse Dave Bautista oyunculuğa başlamadan önce WWE’de güreşçi olarak karşımıza çıkıyordu. Daha sonra profesyonel güreşçiliği bıraktı ve kariyer değişikliğine gitti. Bir anlamda Dwayne Johnson’ın yolundan gitti. Guardians of the Galaxy’nin yardımıyla ilk büyük işini elde etmiş oldu. Ancak görünen o ki Dave Bautista’nın bu dünyaya dahil olması pek kolay olmamış. Ünlü isim yaşadığı süreci şu sözlerle özetliyor:

Yıllar sonra gelen Guardians of the Galaxy itirafı

“Aman Allahım! Tam bir kabustu. İnanılmaz korkmuştum. O dönemde gerçekten çaresizdim. Üç sene boyunca çok çalışmama rağmen güreşten sonra parasız kalmıştım. Guardians of the Galaxy’nin deneme çekimlerinden iki hafta kadar önce bir menajer bulmayı başarmıştım. Menajerim bana “Bu deneme çekimine girmen için çok mücadele verdim. Gerçekten çok zor oldu. Seni deneme Guardians of the Galaxy için çekimine almak istemediler çünkü profesyonel güreşçilik yapmış biriyle çalışmak istemiyorlar. Bu yüzden çok heveslenme derim’ demişti.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Buna rağmen Drax rolünü kapan isim oldu. Şu noktadan sonra Drax’a ondan başka birinin hayat verdiğini hayal etmek gerçekten zor. Yine de aradan geçen yılların ardından Dave Bautista’nın böyle bir itirafla karşımıza çıkması oldukça şaşırtıcı.