reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Marvel yıldızının başını belaya sokan Avengers Endgame açıklaması

Son olarak Avengers Endgame filminde izlediğimiz Drax rolünde izlediğimiz Dave Bautista‘nın başınının spoiler yüzünden belaya girdiği ortaya çıktı. Guardians of the Galaxy‘nin yıldızı sorun çıkartan açıklamayı anlattı.

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame‘in çekim süreci özellikle gizlilik içinde yürütülüyordu. Özellikle Avengers Infinity War’un bitti noktadan sonra neler olacağı büyük merak uyandırıyordu. Infinity War’un vizyona girmesinden kısa bir süre sonra Dave Bautista çıkmış ve çok normal bir şekilde Endgame’de de yer alacağını açıklamıştı. Fakat Drax karakterinin toza dönüşenlerden biri olması bu açıklamayı büyük bir spoilera dönüştürmüştü. Görünen o ki bunun sebebi oyuncunun süreç konusunda fikri olmamasıymış. Dave Bautista süreci şöyle özetliyor:

Sorunlu Avengers Endgame açıklaması

“Kendimi çok kötü hissetmeme neden olan bir deneyimim oldu. Marvel işlerini çekerken genellikle neler olduğundan haberiniz olmuyor. Karanlıkta kalıyorsunuz. Özellikle Infinity War ve Endgame çekimleri karanlıkta kaldığımız bir süreçti. Çektiğim sahnelerden hangisinin hangi filmde yer alacağını bilmiyordum. Gerçek anlamda olan bitenden habersizdim. Infinity War filminin tanıtım turuna başladığımızda basınla açık açık konuşuyor, kendi programımın yoğunluğundan bahsediyordum. Çünkü her iki filmin çekimleri bir seneden uzun sürdü. İlk filmin de nasıl biteceğine dair bir fikrim yoktu. Söylediklerim sıkıntı oldu.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marvel oyuncularının hepsi Avengers Infinity War ve Avengers Endgame sürecinde ne olup bittiğine hakim değildi. Buna rağmen oyuncular sorulara cevap vermemeyi tercih ederek beladan kurtulmayı başardı. Dave Bautista da aynı yöntemi izlese, başını belaya sokmamış olacaktı.

İlginizi çekebilir

Hulk’ın ilk Endgame sahnesi