reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4

Avengers 4 ve Guardians of the Galaxy 3’e dair merak edilen detay netlik kazandı

Avengers Infinity War’un ardından çizgi roman sevenler Avengers 4‘te ve sonrasında neler olacağını merak ediyor. Oyuncuların, senaristlerin veya yönetmenlerin yaptığı açıklamalar ise ipuçlarını bir araya getirmemize yardımcı oluyor. Son olarak Drax karakterine hayat veren Dave Bautista merak edilen bir detayı açıkladı.

Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War‘un finalinde sevdiğimiz pek çok kahramana veda etmek zorunda kaldık. Hatta bu kadar çok karakterin gerçeklikten silinmiş olması seyircileri fazlasıyla şaşırttı. Fakat hepimizin ortak bir tahmini vardı. Ölen karakterlerin bir şekilde geri dönmesi gerekiyor. En azından Avengers 4’ün set fotoğrafları öyle diyordu. Sonunda Drax’i canlandıran Dave Bautista düşünce tarzımızın doğru olduğunu ortaya koyan bir açıklamada bulundu.

“Avengers Infinity War’un ardından ‘Öldüğüne inanamıyorum, karakterini öldürdüler’ diyen çok fazla mesaj aldım. Yazanların hepsi çok üzgündü ama ben ‘Dördüncü film için dönüyorum, Guardians of the Galaxy 3’te olacağım’ diye yanıt veriyordum. Beni nasıl geri döndüreceklerini bilmiyorum ama döneceğim. Net bildiğim bir şey varsa o da Guardians of the Galaxy 3’te olacağım. Yani Drax’i geri döndürmek zorundalar.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Onun bu sözlerinden anlıyoruz ki durum sadece Drax ile alakalı değil. Sevdiğimiz pek çok kahraman Avengers 4’te geri dönecek ve Marvel Sinematik Evreni’ndeki maceralarına devam edecek. Asıl merak ettiğimiz ise Marvel’ın bunu nasıl gerçekleştireceği. Yanıt alabilmek için 3 Mayıs 2019‘da kadar beklememiz gerekecek.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War fragmanı