reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Z5 Pro
Lenovo Z5 Pro
Lenovo Z5 Pro
Lenovo Z5 Pro
Lenovo Z5 Pro

Sürgülü kamerayla fark yaratan Lenovo Z5 Pro görücüye çıktı

Uzun süredir resmi sızıntılar ile gündeme gelen Lenovo Z5 Pro, “Lenovo Technology Innovation Conference Tech World 2018″ kapsamında görücüye çıktı.

Advertisement

Lenovo Z5 Pro hakkında firma yetkilileri zaman zaman paylaşımlar yapıyor. Sürgülü kamera sistemiyle fark yaratacak model, bu sefer Çin’deki teknoloji etkinliğinde gösterildi. Önümüzdeki ay resmi olarak lanse edilecek telefon, baktığımız zaman gerçekten etkileyici görünüyor. Sürgülü yapı sayesinde bir ekran çentiğine sahip olmayan telefon, oldukça ince çerçeveler üzerine kuruluyor. Sürgülü yapıda hem ön hem de arka kameraları taşıyan model, bir amiral gemisi olarak üst düzey özellikler taşıyor. Buna göre merak edilen telefon 6,5 inç 2280×1440 piksel bir ekran taşıyor. Model gücünü ise Snapdragon 845 işlemi ve 6 GB / 8 GB RAM’den alıyor. 64 GB, 128 GB ve 256 GB depolama seçenekleri bulunan Lenovo Z5 Pro, 4.000 mAh pile sahip. Arkasında 20 + 16 megapiksel çiftli kameranın yer aldığı söylenen model, olmazsa olmaz ekrana entegre parmak izi teknolojisini de bünyesinde taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo Z5 Pro gibi başka telefonlar da geliyor

Burada karşımıza ilk olarak Xiaomi Mi Mix 3 çıkıyor. Uzun süredir gündeme gelmeyen model, sürgülü kamera sistemi üzerine kuruluyor. Ayrıca Honor Magic 2 modeli de sürgülü kamera sistemiyle oldukça iddialı modeller arasında yer alıyor. Sektör çentikten kurtulma yolunu çabuk ve etkili şekilde bulmuş gibi görünüyor.

İlgili Video

Telefon için en son bu video çıkmıştı