reklamı kapat

POPÜLER

Amazon Prime

Amazon Prime’a özel ”Yılın Son Fırsatları” başladı; işte detaylar

Amazon Türkiye‘nin her yıl gerçekleştirdiği “Yılın Son Fırsatları” indirim kampanyası başladı. Tüm Prime üyeleri için geçerli olan kampanya kapsamında kullanıcılar elektronikten modaya, kişisel bakımdan spor ürünlerine kadar geniş bir seçkiyi indirimli olarak satın alabiliyor.

Tüm Amazon.com.tr müşterileri, Amazon sayfası üzerinden “Yılın Son Fırsatları” boyunca her gün yenilenecek indirimlerden faydalanabiliyor. Kampanya 25 Aralık’a kadar geçerli olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amazon Prime üyelerine özel ayrıcalıklar

  • Hızlı ve ücretsiz teslimat seçenekleri: Amazon Prime üyeleri herhangi bir sepet tutarı gözetmeksizin hızlı ve ücretsiz teslimat seçeneklerinden yararlanabiliyor.
  • Alışveriş ayrıcalıkları: Kendilerine özel ek indirimlerden de faydalanan Prime üyeleri aynı zamanda Çok Al & Az Öde ile 250 TL ve üzeri alışverişlerde sepette yüzde 10 indirim kazanıyor.
  • Seçili ürünlerde fiyat farkı tutarında ücret iadesi garantisi: “Gülümseten Kasım Fırsatları” boyunca şirketin internet sayfası ve şirketin mobil uygulamasından satın alınan, satıcısı ve göndericisi  Amazon.com.tr seçili ürünlerin fiyatı 30 Kasım tarihine kadar düşerse aradaki fark hediye kartı olarak müşterilerin hesabına tanımlanıyor.
  • Prime Video: Prime üyeleri, üyelikleriyle birlikte gelen Prime Video ile aralarında popüler Amazon Originals içeriklerinin de bulunduğu geniş bir içerik seçkisini ek ücret ödemeden Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleriyle primevideo.com ya da tablet, akıllı telefon ve akıllı TV’lerindeki Prime Video uygulaması aracılığıyla izleyebiliyor.
  • Prime Gaming: Prime Gaming ile tüm Prime üyeleri piyasanın önde gelen oyunlarında oyun içi ayrıcalıklar, her ay yenilenen ücretsiz oyunlar ve Twitch.tv’de sevdikleri bir yayıncıya aylık abonelik hakkıyla bütünsel bir oyun deneyiminin keyfini çıkarabiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER