reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Smart Airfryer

Xiaomi Mi Smart Air Fryer için yeni avantajlı fiyat; işte popüler cihazın kampanyalı fiyatı [Aralık 2023]

Xiaomi Mi Smart Air Fryer modelinin fiyatı yeniden geriledi. Piyasadaki en başarılı yağsız fritöz modelleri arasında yer alan cihaz fiyat/performans odaklı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Kullanıcıların sağlıklı ve az yağlı yiyecekler hazırlamasına imkan tanıyan cihaz  Beyaz renkli bir gövdeye sahip olan cihazda OLED bir ekran yer alıyor. Kullanıcılar Xiaomi Mi Smart Air Fryer  modelindeki bu ekran üzerinden sıcaklığı kolay bir şekilde ayarlayabiliyor. Sıcaklığı 40 derece ila 200 derece arasında ayarlanabilen Mi Smart Air Fryer, 3,5 litrelik bir hacim sunuyor. Çift hızlı fanın tercih edildiği cihaz donmuş gıdaların buzunu çözebiliyor. Meyveleri kurutma ve sebzeleri fermente etme özelliğine sahip olan Mi Smart Air Fryer’ın ısıtma gücü ise 1.400 watt. Cihaz içinde hızlı sıcaklık artışı ve daha dengeli ısı dağıtımı sağlayarak pişirme süresini kısaltıyor. 24 saate kadar pişirmeyi destekleyen fritöz 7 katmanlı kompozit kızartma sepetiyle geliyor. Sepet çift katmanlı ve yapışmaz PTFE kaplama sayesinde aşınmaya karşı dayanıklı. Kullanıcılar bu sepeti kolay bir şekilde temizleyebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Smart Air Fryer mobil cihaz desteği de sunuyor

Xiaomi Mi Smart Air Fryer’da 100’den fazla akıllı tarif bulunuyor. Cihaz Mi Home uygulamasıyla uyumlu şekilde çalışıyor. Fritözün indirimli fiyatı ise 1.999 TL. Cihaz akıllı asistanlara da destek veriyor.  Kullanıcılar cihazı kredi kartlarıyla ayda 352 TL ödeyerek de satın alabiliyor.

Xiaomi Mi Smart Air Fryer

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER