reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Honor Magic Watch 2 akıllı saat

Honor Magic Watch 2 Türkiye’de satışa çıktı; işte fiyatı

Honor Magic Watch 2 akıllı saat modeli sonunda Türkiye’de de satışa sunuldu. Dikkat çeken modelin tüm detayları ve fiyatı haberimizde;

Advertisement

Uzun süredir beklenen Honor Magic Watch 2 akıllı saat, büyük bir satış kanalında 46 mm versiyonu ile satılmaya başlandı. 46 mm için Honor Türkiye garantili olarak verilen fiyat 1.299 TL seviyesinde yer alıyor. iOS ile de çalışmasına rağmen özellikle Android işletim sistemli bir telefona sahip kişiler için çok güzel görünen model, Huawei Watch GT 2 ile hemen hemen aynı olmasına rağmen fiyatıyla öne çıkmayı başarıyor. Şimdilik sadece siyah gövdeli versiyonu satılan Magic Watch 2, yuvarlak yapısıyla gerçekten çok ama çok şık görünüyor. Birçok kişi Apple Watch modelleri gibi kare ekranlı akıllı saatleri çok fazla beğenmiyor. Saatin yuvarlak olması gerektiği savunanları memnun edecek Magic Watch 2 için yaptığımız detaylı incelemeyi burada okuyabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor Magic Watch 2 iddialı bir model

Peki model teknik olarak neler sunuyor? Akıllı saat kısaca üstünden geçmek adına 42 mm ve 46 mm olmak üzere iki farklı gövde boyutuna sahi. 42 mm versiyonda 1,2 inç 390×390 piksel AMOLED ekran, 46 mm versiyonda ise 1,4 inç 454×454 piksel bir AMOLED ekran yer alıyor. Gücünü giyilebilir cihazlara özel Huawei imzalı Kirin A1 işlemciden alan saatin, 4 GB‘lık dahili depolaması bulunuyor. Modelin en çok dikkat çeken yanı ise Watch GT 2 gibi pil ömrü oluyor. Çünkü aktarıldığı kadarıyla Magic Watch 2 tam 14 günlük bir pil ömrüyle geliyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin Türkiye’de de satılan gelişmiş kulaklığı