reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate 30 Pro Huawei Topluluğu

Huawei Mate 30 Pro kazanabileceğiniz Huawei Topluluğu açıldı

ABD ambargosunun yaraladığı amiral gemisi akıllı telefon Huawei Mate 30 Pro modelinden kazanabileceğiniz Huawei Topluluğu açıldı.

Ocak ayında Türkiye’de çıkacağı söylenen ancak halen raflardaki yerini almayan Huawei Mate 30 Pro, 8.999 TL’lik fiyatıyla Türkiye’deki çok büyük bir kesim için “hayal olan” telefonlar arasında yer alıyor. Google servisleri ve uygulamaları olmadan gelen telefon, bu sefer güzel sayılacak bir haberle gündemde. Huawei Türkiye, bilgi paylaşımı için açılan Huawei Topluluğu üstünden Mate 30 Pro‘nun hediye edildiği “Arkadaşını Bul” yarışması düzenledi. Firmanın bu konu hakkında yaptığı açıklama direkt şu şekilde yer alıyor: “Teknolojiye dair her şeyi takip edebileceğin, Huawei’nin bilgi ve tartışma platformu Huawei Topluluğu açıldı. Hemen topluluğa katıl, Mate30 Pro kazanma şansını yakala.” Dikkat çeken cihaz Mate 30 Pro’yu kazanma şansının olduğu yarışmanın tüm detayları burada yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

8.999 TL’lik Huawei Mate 30 Pro özellikle kamerasıyla öne çıkıyor

Modelin arkasındaki yuvarlak modülde 1/1.54 inç ve 1/1.7 inç gibi büyük sensörlere sahip 40 megapiksel F1.8 ultra geniş açı + 40 megapiksel F1.6 geniş açı + 8 megapiksel F2.4 telefoto + 3D derinlik sensörü yer alıyor. Bu kombinasyon ve CPU, GPU ile özel yapay zeka birimlerini bir arada kullanarak telefon 7.680 fps yavaş çekim video kaydedebiliyor. Bu da modelin en çok ses getiren detayları arasında bulunuyor. Daha önce de aktardığımız üzere şu an bu kadar yüksek hıza ulaşabilen başka hiçbir akıllı telefon bulunmuyor.

İlgili Video