reklamı kapat

POPÜLER

justice league

Zack Snyder’in seneler sonra açıkladığı Justice League gerçeği

Zack Snyder, DC çizgi romanlarından uyarlanan Justice League filminde sürpriz olarak yer alacak bir detayı seneler sonra açıkladı. Bu detay aslında farklı bir DC kahramanının beyaz perdeye taşınacağı anlamına geliyor.

Warner Bros stüdyoları tarafından sinemaya aktarılan Justice League’in büyük bir hayal kırıklığı olduğunu biliyoruz. Bunun nedeni ise filmin iki yönetmeni olması. Zack Snyder kızının intiharının ardından yeniden çekimler için geri dönemeyince Warner Bros filmde kafasına göre değişiklik yapma fırsatı buldu. Sonuç pek de iyi olması. Eğer Zack Snyder’in planları devam etseydi Justice League’in üyesi olan kahramanlardan Martian Manhunter‘i sinemada görecektik.

Justice League filminde Martian Manhunter

Başarılı yönetmen yeni sosyal medya platformu Vero’yu kullanmayı tercih ediyor. Buradan Justice League’e özel olarak hazırlanan çizimleri hayranlarıyla paylaştı. Bu çizimlerde Martian Manhunter’ı görüyoruz. Üstelik karaktere daha önce DC sinema evreninde gördüğümüz bir oyuncu hayat veriyor. Man of Steel filminde general rolünde gördüğümüz Harry Lennix‘in Martian Manhunter olacağını anlıyoruz. Hatta sahnenin her şeyinin tamam olduğu, sadece Harry Lennix ile çekim yapılması gerektiğini anlıyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elbette bu detayın açıklanması DC hayranlarını hem heyecanlandırdı, hem de üzdü. Justice League filminin potansiyeline ulaşma fırsatı bulamadığı bu gerçekle bir kez daha anlaşılmış oldu. Martian Manhunter planları Warner Bros stüdyolarının müdahalesiyle mi değişti, yoksa yeniden çekimlerle mi eklenecekti, bilmiyoruz.

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı