reklamı kapat

POPÜLER

Dumbo Tim Burton

Tim Burton imzalı Dumbo ilk fragmanıyla boy gösteriyor [Video]

Disney tarafından yeniden beyaz perdeye taşınan ve kamera arkasında meşhur yönetmen Tim Burton’ın yer aldığı Dumbo filmi ilk fragmanıyla karşımıza çıkıyor.

Edward Scissorhands, Corpse Bride, Charlie and the Chocolate Factory ve Sweeney Todd gibi işleriyle tanıdığımız Tim Burton son olarak Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children filmiyle karşımıza çıkmıştı. Türkçe ismi Peregrine Hanım’ın Tuhaf Çocukları olan fim beklenen ilgiyi görmemişti. Üç senedir sessizliğini koruyan ünlü yönetmen şimdi Disney ile bir araya geliyor ve klasik Dumbo hikayesini yeniden beyaz perdeye taşıyor. Dumbo farklılıkların garip karşılanmadığı ve hayallerle dolup taşan bir hikaye. Dumbo kulakları normalden çok daha büyük olduğu için alay konusu olan genç bir fil. Onu sirk sahibi Max Medici, eski bir yıldız olan Holt Farrier ve Milly sahipleniyor. Dumbo’nun bakımı için de Joe‘yu işe alıyorlar. Onun devasa kulaklarının uçmasına yardımcı olduğu anlaşılınca hem Dumbo’un hem de sirktekilerin hayatı değişiyor. Böylece onun heyecan dolu macerası başlamış oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tim Burton’ın yönettiği filmin oyuncu kadrosunda Colin Farrell, Eva Green, Alan Arkin, Michael Keaton, Lucy DeVito, Sandy Martin, Joseph Gatt ve Danny DeVito gibi isimler yer alıyor. Dumbo’nun Türkiye’deki vizyon tarihi ise 29 Mart 2019. Filmden paylaşılan ilk fragmanı haberimizin girişindeki videoda bulup seyredebilirsiniz.