reklamı kapat

POPÜLER

Mary Poppins Returns

Disney’in son bombası Mary Poppins Returns yeni fragmanıyla karşımızda [Video]

Disney’in uzun zamandır merak edilen filmi Mary Poppins Returns sonunda ilk fragmanıyla boy gösteriyor. Hikayenin devamında başrolü Emily Blunt üstleniyor.

Aslına bakarsanız Mary Poppins, Disney’in en klasik işleri arasında yer alıyor. 1964 senesinde vizyona giren film P.L. Travers’ın hikayesinden beyaz perdeye taşınmıştı. Başrolünde Julie Andrews’un yer aldığı film aynı sene Oscar Ödülleri’ni kasıp kavurmuştu. Toplamda beş Oscar Ödülü kazanmasıyla zihinlere kazınmıştı. Disney aradan geçen 54 senenin ardından hikayeye devam etme kararı aldı. Mary Poppins rolünü bu defa İngiliz oyuncu Emily Blunt üstleniyor.

Yıldızlar bir arada

Aslına bakarsanız yeni filmin hikayesi oldukça basit. Orijinal hikayede seyrettiğimiz Jane ve Michael Banks artık büyümüş durumda. Fakat hayatın gerçekleri onları zorlamaya başlıyor. Maddi sıkıntılar yaşamanın yanında bir de Michael’ın üç çocuğunu yetiştirmeleri gerekiyor. Onlara yardım elini eski dostları Mary Poppins uzatıyor. Filmde ayrıca Lin-Manuel Miranda, Ben Whishaw, Emily Mortimer, Colin Firth, Meryl Streep, Dick Van Dyke ve Julie Walters gibi isimler karşımıza çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kamera arkasında Rob Marshall’ı gördüğümüz Mary Poppins Returns yurt dışında tatil dönemi olarak geçen yıl sonunda izleyici karşısına çıkacak. Tam vizyon tarihi ise 19 Aralık. Filmden paylaşılan fragmanı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.