reklamı kapat

POPÜLER

Gocycle GXi katlanabilir elektrikli bisiklet
Gocycle GXi katlanabilir elektrikli bisiklet
Gocycle GXi katlanabilir elektrikli bisiklet
Gocycle GXi katlanabilir elektrikli bisiklet
Gocycle GXi katlanabilir elektrikli bisiklet

80 km yol yapabilen katlanabilir elektrikli bisiklet

Elektrikli bisiklet modellerinin sayısı gün geçtikçe artıyor. Bu sefer karşımızda katlanabilir yapıda hazırlanan Gocycle GXi bulunuyor.

Günümüzün en popüler kişisel ulaşım araçları arasında elektrikli bisikletler yer alıyor. İşte bunları en yenisi Gocycle GXi, şehir hayatına uygun olarak hazırlanmış bir model. Katlanabilir olduğu için çok ufak olmamasına rağmen beraber toplu taşımaya binmenize imkan tanıyan bisiklet, söylendiği kadarıyla 275 Wh pil paketiyle 80 km kadar yol yapabiliyor. Ufak lastikli modern bir tasarımı bulunan ve katlanmış halinde kendi başına ayakta durabilen elektrikli bisiklet, 250W gücündeki motoruyla 25 km/s hız yapabiliyor. Hidrolik disk frenleriyle güvenli bir seçenek oluşturan model, gece kullanımı için LED aydınlatma sistemine de sahip. Alüminyum bir şase üstüne kurulan model, gidonunda bir LED ekran taşıyor. Bu sayede menzil ya da hız gibi konularda telefon bağlantısı gerekmiyor. Yavaşlanıldığı zaman otomatik olarak vites düşürebildiği aktarılan Gocycle GXi, genel olarak oldukça güzel görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gocycle GXi katlanabilir elektrikli bisiklet modeli oldukça pahalı

Modelin 2020 yılında tam 4.800 dolar fiyat etiketiye raflardaki yerini alacağı aktarılıyor. Sadece kur çarpımı 30 bin TL’ye yaklaşan model, Türkiye pazarı için hiç ama hiç uygun görünmüyor. Vergiler ile modelin burada 35 bin TL‘yi rahatlıkla geçebileceği tahmin ediliyor. Bu açıdan bisikletin Türkiye pazarında satılması kesinlikle beklenmiyor.

İlgilinizi Çekebilir

Bir otomobil 490 km/s hıza nasıl çıkabilir? İşte cevabı;