reklamı kapat

POPÜLER

Fiido D11 elektrikli bisiklet

Bu sefer katlanabilir; işte karşınızda elektrikli bisiklet Fiido D11 [Video]

Sık sık karşımıza çıkan elektrikli bisiklet modellerinin en yenisi katlanabilir formdaki Fiido D11 oldu. İşte öne çıkan tüm detaylar;

Elektrikli bisiklet pazarı büyümeyi sürdürüyor. Bu pazarın nadiren denk gelen katlanabilir modellerinden Fiido D11, taşınabilirlik ile elektriğin konforunu bir araya getiriyor. Toplam 12,9 kg ağırlığı bulunan bisiklet, doğal olarak ufak lastikler ile geliyor. Katlandığı zaman bir otomobilin bagajına rahatlıkla sığdırılabilen model, aynı zamanda toplu taşımaya binme konusunda da büyük bir kolaylık getiriyor. Arkasında yer alan 250W gücündeki elektrik motoru ile 25 km/s hıza çıkabilen bisiklet, sele altında yer alan 410 Wh pil paketiyle ekonomi modunda 62 km kadar yol yapabiliyor. Sunduğu menzil şehir içi kullanımı ya da akşam turları için fazlasıyla yeterli olan Fiido D11, gece kullanımı için yerleşik bir LED aydınlatma sistemi de taşıyor. Önde ve arkada disk frenlerin kullanıldığı katlanabilir model, şimdilik tek gibi duran mavi renk seçeneğiyle gerçekten oldukça güzel görünüyor. Çok da sürpriz olmadığı üzere bünyesinde süspansiyon sistemi yer almayan elektrikli bisiklet, standart dişli, vites ve zincir sistemi kullanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fiido D11 elektrikli bisiklet bütçe dostu bir seçenek konumunda

Buradaki Indieogogo sayfasından satışa sunulacağı aktarılan bisikletin, satış fiyatı 799 dolar seviyesinde yer alıyor. Bu fiyat birçok kullanıcı için fazlasıyla alınabilir bir seviyede yer alıyor.