reklamı kapat

POPÜLER

Ford Transit

Ford Transit için kullanıcıları sevindirecek otomatik şanzıman duyurusu

Ailede Mustang ve F-150 gibi modellerde de kullanılan 10 kademeli otomatik şanzıman, Ford Transit için de tercihler arasında eklendi.

Türkiye de içerisinde olmak üzere sınıfının en çok tercih edilen isimlerinden birisi olan Ford Transit için önemli bir gelişme kapımızda. Markanın resmi kaynakları tarafından gerçekleştirilen duyuruyla birlikte kısa sürede tüm dünyadaki basında yer alan yeni hamleyle birlikte kullanıcıları yepyeni bir otomatik şanzıman bekliyor olacak. Mustang ve F-150 gibi modellerde de kullanılan 10 kademeli otomatik şanzımanı Transit için de tercihler arasında ekleyen Ford, bu sayede kullanıcı kitlesini genişletmeyi amaçlıyor. Arkadan itişli versiyonlarda opsiyonel olarak sunulacağını gördüğümüz şanzımanın motor konusundaki tamamlayıcısı ise 170 PS güç üreten 2.0 litrelik turbo dizel olacak.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

10 kademeli otomatik şanzımanla gelecek Ford Transit için öne çıkan veriler

Özellikle yoğun kullanımlarda kullanıcılara ciddi bir konfor avantajı getirecek olan 10 kademeli şanzıman, yük taşımanın yanında 15 kişilik ve 18 kişilik minibüs operasyonları için de ideal bir seçenek olma iddiasını taşıyor. Otomatik şanzımanla donatılmış olan Transit, 3.500 kilogram ile 4.600 kilogram arasında değişen toplam ağırlık değerleriyle gelecek. Şanzıman gövde tipi olarak ise VAN, pickup ve minibüs kategorilerinde sunulacak. Ford bu kombinasyonda Transit’in 2,800 kilograma kadar yük taşıma kapasitesi olduğuna işaret ediyor. Aracın yük çekiş desteği ise 6.100 kilograma kadar esneyebiliyor.

İlginizi çekebilir

Focus ve Cem Yılmaz’ı bir araya getiren reklam filmi