reklamı kapat

POPÜLER

Katlanabilir elektrikli bisiklet Fiido X

Katlanabilir elektrikli bisiklet Fiido X detaylandı, ilginç videosu geldi

Elektrikli bisiklet pazarı içerisinde de katlanabilir elektrikli bisiklet modelleri bulunuyor. Bunların en yenisi Fiido X detaylandı.

İlk olarak geçtiğimiz günlerde karşımıza çıkan katlanabilir elektrikli bisiklet Fiido X için ayrıntılı teknik detaylar bugün geldi.

Benzerleri ve yerini aldığı Fiido D11 gibi tam ortadan katlanan ve ufak lastikli olarak hazırlanan bisiklet, daha önce de söylediğimiz gibi sadece şehir içi kullanıma uygun bir seçenek konumunda yer alıyor.

Şimdi öğrendiğimiz kadarıyla bisikletin aslında iki farklı versiyonu bulunuyor. Karşımızda tam olarak Fiido X ve Fiido X Lite yer alıyor. Modeller sırasıyla 418 Wh ve 209 Wh pil paketlerine sahipler. Burada kullanıma bağlı olarak değişen 130 km ve 60 km menziller sunuluyor.

Bisikletler arka jantın ortasında yer alan elektrik motoruyla ABD’de 32 km/s hıza, Avrupa’da ise 25 km/s hıza çıkabiliyor. Shimano imzalı vites sistemine sahip olan ancak süspansiyon kullanılmayan Fiido X ve Fiido X Lite, sürpriz olmayacağı üzere disk frenler kullanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fiido X katlanabilir elektrikli bisiklet modelleri satışa çıkıyor

Fiido X modelinin ön sipariş sürecinde daha önce söylendiği gibi 999 dolar değil 1.099 dolara satılacağı aktarılıyor. Fiyatın daha sonra tam 1.999 dolara çıkacağı belirtiliyor. Altta yer alan Fiido X Lite modelinin fiyatı ise ön sipariş sürecinde 899 dolar seviyesinde yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın