reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli bisiklet

Katlanabilen tam boyutlu elektrikli bisiklet: Montague M-E1

Elektrikli bisiklet pazarında dikkat çeken bir model daha gündemde. Bu sefer tam boyutlu olan katlanabilir Montague M-E1 karşımızda.

Elektrikli bisiklet pazarındaki katlanabilir modellerin hemen hepsi ufak lastikler / jantlar üzerine kuruluyor. Bunlardan ayrılan Montague M-E1, tam boyutlu lastikleri katlanabilir altyapı ile bir araya getiriyor. Tam ortadan ikiye katlanan ve böylece yukarıda da görebileceğiniz üzere çok daha kolay taşınabilir hale gelen bisiklet, açıklandığı kadarıyla gücünü ortada yer alan Shimano STEPS E6100 elektrik motorundan alıyor. Shimano Deore vites ve Shimano Deore hidrolik fren sistemleri kullanan bisiklet Montague M-E1, bu açıdan teknik olarak hem güçlü hem de uzun ömürlü bir seçenek konumunda yer alıyor. 418 Wh pil paketiyle pedal desteği odağında 64 km civarından menzil getiren bisiklet, firmanın resmi verilerine 24 kg ağırlığında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli bisiklet Montague M-E1 ucuz değil

Firma tarafından dünyanın ilk tam boyutlu katlanabilir elektrikli bisikleti olarak da lanse edilen Montague M-E1, ilk olarak ABD merkezli olarak satışa çıkıyor. Modelin açıklanan ABD fiyatı ise 3.600 dolar seviyesinde yer alıyor. LED aydınlatma sistemi yerleşik olarak gelen bisiklet, katlanabilir modda hareket ettirebildiği için toplu taşıma gibi yerlere götürmek adına güzel görünüyor. Bisiklet katlanmış formda dikey olarak kendi başına durabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Çok yüksek hıza çıkabilen elektrikli scooter