reklamı kapat

POPÜLER

Nireeka Prime elektrikli bisiklet

Gücü ve tasarımıyla çok iddialı elektrikli bisiklet: Nireeka Prime [Video]

Elektrikli bisiklet pazarına dahil edilen yeni modellerin ardı arkası kesilmiyor. Bu sefer karşımızda yine çok iddialı bisikletlerden Nireeka Prime bulunuyor.

Indiegogo üstünde destek aramaya başlayan elektrikli bisiklet Nireeka Prime, ilk olarak tasarımsal anlamda çok dikkat çekiyor. Zorlu arazilere özel olarak hazırlanan ve genel olarak çok kaslı duran model, modern bir çizgiye sahip olduğundan görünüşüyle kesinlikle öne çıkmayı başarıyor. Özellikle turuncu rengiyle beğenimizi toplayan bisiklet, kalın lastikleriyle kum olmak üzere her zeminde rahatlıkla gidebilecek türden. Merkeze konumlandırılan Bafang M620 elektrik motoruyla tam 1.000 W güç ve 160 Nm tork üreten Nireeka Prime, bu motorla 60 km/s hıza çıkabiliyor ve 480 Wh kapasitesindeki piliyle 50 km menzil sunuyor. Toplam ağırlığının 26 kg olduğu aktarılan elektrikli bisiklet, önde ve arkada disk frenler barındırıyor. Gidonunda Bafang’ın hız ve pil ömrü konusunda bilgi veren ekranını taşıyan araç, 10 vites Shimano Deore üstüne kuruluyor. Tamamen su geçirmez olarak tasarlanan bisiklet, bu açıdan her türlü aksiyonda sorunsuz olarak görev yapmaya devam edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Nireeka Prime elektrikli bisiklet
Nireeka Prime elektrikli bisiklet

Nireeka Prime elektrikli bisiklet çok iddialı görünüyor

İlginç olarak süspansiyon sistemine sahip olmayan ve burada gövde salınımında yararlanan model, tahmin edebileceğiniz üzere pek de ucuz değil. Yine de birçok benzerine göre abartı fiyatı olmayan model, 1.999 dolardan elde edilebiliyor. Birçok farklı özelleştirme seçeneği de sunulan bisikletin, Indiegogo’dan satın alınamadığını belirtelim. Satın alma direkt olarak firmanın buradaki internet sitesi üstünden yapılıyor.