reklamı kapat

POPÜLER

katlanabilir elektrikli bisiklet

Modern çizgide çok dikkat çeken yeni katlanabilir elektrikli bisiklet

Elektrikli bisiklet pazarı içerisinde de katlanabilir elektrikli bisiklet modelleri bulunuyor. Bunların en yenisi Fiido imzalı.

Katlanabilir bisikletler uzun zamandır hayatımızda. Bu bisikletler genelde tam ortadan katlanıyor ve böylelikle rahatlıkla taşınabiliyor.

Bu modeller özellikle toplu taşıma kullananlar tarafından tercih ediliyor. Katlanabilir bisikletler özellikle büyük şehirlerde çok dikkat çekiyor.

İşte bu altyapıyı elektrik ile geleceğe taşıyan ve çok daha kullanışlı hale getiren katlanabilir elektrikli bisiklet modelleri arasına eklenen Fiido X, ilk olarak çok modern görünüyor.

Benzerleri ve yerini aldığı Fiido D11 gibi tam ortadan katlanan ve ufak lastikli olarak hazırlanan bisiklet, sadece şehir içi kullanıma uygun bir seçenek konumunda yer alıyor.

Bisiklet arka jantın ortasında yer alan elektrik motoruyla ABD’de 32 km/s hıza, Avrupa’da ise 25 km/s hıza çıkabiliyor. Bunlar yasal sınırlar içerisinde yeterli görünüyor.

Menzil değeri açık olarak verilmeyen ancak pil paketi hırsızlık önleme sistemine sahip olan bisiklet, burada şifre ile koruma getiriyor. Bu şifre bilinmeden pil paketi dışa çıkarılamıyor.

Özel bir uygulaması da bulunan katlanabilir elektrikli bisiklet Fiido X, tork sensörüyle firmaya göre seri ve performanslı bir pedal desteği sunuyor. Bu gerçekten önemli görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fiido X katlanabilir elektrikli bisiklet ilk aşamada nispeten uygun olacak

Model normalde 1.999 dolara satılacak. Ancak bisikletin ön sipariş sürecinde 999 dolara satılacağı aktarılıyor. Bu rakam modelin kendi sınıfı için uygun görünüyor. Bisiklet bu yüzden ön siparişte çok satacak izlenimi oluşturuyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın