reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli bisiklet

Gocycle’dan yeni katlanabilir elektrikli bisiklet modelleri

Katlanabilir bisiklet pazarının bir numaralı isimlerinden Gocycle, yeni katlanabilir elektrikli bisiklet modelleri ile karşımızda.

Katlanabilir elektrikli bisiklet modelleri çok seviliyor. Çünkü bu modeller hem otomobillerin bagajlarında hem de toplu taşımada taşınabiliyor.

Özellikle şehir içi kullanımı için çok uygun olan bu bisikletler, yapıları gereği evler / balkonlar içerisinde de çok yer kaplamıyor. Bu açıdan popülerlikleri artıyor.

Bunların en yenileri ise Gocycle G4, G4i ve G4i+ modelleri oluyor. Bu modeller firmanın daha önce de kullandığı tasarım çizgisini devam ettiriyor. Tam ortadan katlanan bisikletlerin, gidonları da katlanabilir formda.

Karbon fiber gövde parçalarıyla eskiye oranla ağırlığı 1 kg oranında düşürülen modellerden G4i ve G4i+, daha kaliteli parçalar kullanıyor olmasıyla fark yaratıyor. Bu bisikletler ayrıca ortak olarak 80 km menzil getiriyor. G4 içinse 64 km menzil değeri veriliyor.

Üzerine kuruldukları G4drive adı verilen yeni elektrik motoru ile daha yüksek tork ve güç çıkışı getiren katlanabilir elektrikli bisiklet modelleri, gidonda bir USB portu da taşıyor. Buradan elektrikte gidilmediği zaman akıllı telefonlar şarj edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gocycle G4, G4i ve G4i+ katlanabilir elektrikli bisiklet modelleri hiç ucuz değil

Kişilerin G4 için 4 bin dolar, G4i için 5 bin dolar, G4i+ modeli içinse tam 6 bin dolar vermesi gerekiyor.

Henüz tüm teknik detayları paylaşılmayan bisikletler, firmanın yeni 4A 36V şarj sistemiyle geliyor. Bu sayede bisikletler 4 saat altında tamamen doldurulabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Her bisikleti elektrikli hale getirebilirsiniz