reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli bisiklet yuki motor

Türkiye’de satılan Yuki elektrikli bisiklet modelleri ve fiyatları

Türkiye’de satılan elektrikli bisiklet modelleri serimizin son konuğu da Yuki ya da Yuki Motor firması oldu. İşte firmanın sunduğu seçenekler;

Elektrikli bisiklet pazarı daha önce de söylediğimiz üzere sürekli olarak ciddi oranda büyüyor. Artık Türkiye’de de birçok farklı markanın modeli satın alınabiliyor, yeni modellere yüksek talep bulunuyor. Detaylarına aşağıdaki haberlerde yer verdiğimiz Carraro ve Kron modelleri sonrasında bu sefer Yuki imzalı bisikletlere bakmak istedik. Kron ve Carraro’dan farklı olarak Yuki’nin ya da Yuki Motor’un Türkiye’de toplam 5 farklı elektrikli bisikleti satılıyor. Firma burada beş model ile hemen her ihtiyacı karşılıyor. Şirketin burada ulaşabileceğiniz elektrikli bisikletleri baktığımız 5.589 TL‘den başlıyor. Bu fiyat en üstte yukarıda gördüğünüz Wild 50 modeliyle 8.049 TL’ye kadar çıkıyor. E-Wild 20S isimli 7.299 TL‘lik ufak ancak kalın lastikli bir seçeneği bulunan Yuki, aynı zamanda YD-EBX805 E model numarasına sahip bir katlanabilir elektrikli modelinin de satışını gerçekleştiriyor. Katlanabilir modelin fiyatı 6.849 TL seviyesinde yer alıyor. Firmanın birçok bisikletinde Bafang imzalı elektrik motoru kullandığını da belirtmek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli bisiklet modelleri gelecekte çok daha popüler hale gelecek

Hep söylediğimiz gibi bu modeller sayesinde kişiler terlemeden işlerine gidebiliyor, istedikleri zaman spor ya da gezmek amaçlı tura çıkabiliyor ve yokuşlarda konforla yol alabiliyorlar. Elektrikli bisikletler pahalı gelenlerin imadına ise normal bisikletler için hazırlanan elektrikli dönüşüm kitleri çıkıyor. Bunlar standart bisikletleri kolay şekilde elektrikli hale getirebiliyor. Bu ürünler de mutlaka bir şans verilmesi gerekiyor.

İlginizi Çekebilir

İki kişinin kullanabildiği ilginç elektrikli model