reklamı kapat

POPÜLER

TREK elektrikli bisiklet

Türkiye’de satılan tek TREK elektrikli bisiklet ve inanılmaz fiyatı

Türkiye’de satılan elektrikli bisiklet modelleri serimizin son konuğu bu sefer TREK oldu. Ancak TREK firmasının Türkiye’de sadece tek bir elektriklisi satılıyor.

Elektrikli bisiklet pazarı daha önce de birçok kez söylediğimiz üzere ciddi oranda büyümeye devam ediyor. Artık Türkiye’de de birçok farklı markanın modeli satın alınabiliyor, yeni çıkan modellere de oldukça yüksek talep bulunuyor. Detaylarına aşağıdaki haberlerde yer verdiğimiz Carraro, Yuki ve Kron modelleri sonrasında bu sefer TREK imzalı elektrikli bisikletlere bakmak istedik. Ancak yukarıda da söylediğimiz gibi Türkiye’de rakiplerden farklı olarak TREK’in sadece tek bir elektrikli modeli satılıyor. O da çok iddialı RAIL modeli oluyor. Tasarımını sayfanın üstünde gördüğünüz modelin fiyatı ise tam 47.893 TL seviyesinde (Yurt dışı fiyatı £4,150.00) yer alıyor. Bu açıdan gerçekten nefes kesen bisiklet, direkt olarak arazi kullanıma özel olarak dağ bisikleti formunda hazırlanmış. Önde ve ortada süspansiyon sistemleri olan bisiklet, mor-siyah rengiyle oldukça modern görünüyor ve aşırı üst seviye bir seçenek konumunda yer alıyor. 625W pil paketi üzerine kurulan modelin merkezinde ise 250W gücünde Bosch Performance Line CX elektrik motoru yer alıyor. Bu motorla 25 km/s hıza çıkabilen özel bisiklet, pil değişimine de izin veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli bisiklet modelleri milyar dolarlık bir pazar oluşturmaya başlamış durumda

Hep söylediğimiz gibi bu modeller sayesinde kişiler terlemeden işlerine gidebiliyor, istedikleri zaman spor ya da gezmek amaçlı tura çıkabiliyor ve yokuşlarda konforla yol alabiliyorlar. Elektrikli bisikletler pahalı gelenlerin imdadına ise normal bisikletler için hazırlanan elektrikli dönüşüm kitleri çıkıyor. Bunlar standart bisikletleri kolay şekilde elektrikli hale getirebiliyor. Bu ürünler de mutlaka bir şans verilmesi gerekiyor.

İlginizi Çekebilir

İki kişinin kullanabildiği ilginç elektrikli model