reklamı kapat

POPÜLER

Byqee

Türk girişimcilerden her bisikleti elektrikli bisiklete dönüştüren kit: Byqee [Video]

Türk girişimciler sıra dışı ürünlere imza atmaya devam ediyor. Kickstarter benzeri bir fon toplama platformu olan Arıkovanı, Byqee olarak adlandırılan yenilikçi bir ürünü kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Dört Türk girişimcisi, bisiklet tutkunları için dikkat çekici bir proje geliştirdi.  Elektrik mühendisi Burak Işık tarafından geliştirilen sistem her bisikleti elektrikli bisiklete dönüştürüyor. Üretim için toplamda 34 bin TL’ye ihtiyaç olan proje şu ana kadar 18.220 TL topladı.  En hafif E-Bisiklet dönüşümü olarak lanse edilen sistem tüm bisikletleri kısa sürede elektrikli bisiklete dönüştürmeye imkan tanıyor.

Byqee olarak adlandırılan kit kullanıcıların detaylı bilgiye sahip olmadan da bisikletlerini elektrikli bisikletlere dönüştürmesine yardımcı oluyor. Sistem iki ayrı paketten oluyor. Base adı verilen ilk pakette  36V 5.8aH güç paketi ve 250W motorlu ön tekerlek yer alıyor. Bu kit satın alındığında 30 kilometrelik menzil kullanıcılara sunuluyor. Bu sistem 3 saatte şarj edilebiliyor. Pro olarak adlandırılan paket ise 36V 8.7Ah güç paketi ve 250W motorlu ön tekerlekle geliyor. 45 kilometrelik menzil sunan sistem 4 saatte şarj ediliyor. 1,2 kilogram ağırlığındaki Byqee güç paketi çantalarda da rahatlıkla taşınabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Byqee sisteminin fiyatı ne kadar?

Acayip Erkenci Kuş Byqee ”Base” olarak adlandırılan 2.390 TL‘lik paketin satışları tükenmiş durumda. Şu anda Base paketini 2.590 TL ödeyerek satın almak mümkün.  Pro paketini satın almak isteyen kullanıcılar ise 3.190 TL’yi gözden çıkarmaları gerekiyor. Ürünü buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.